anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Drgający obraz w H9 oraz serwis w Warszawie

profile.country.pl_PL.title
Mariusz88Z
Początkujący

Drgający obraz w H9 oraz serwis w Warszawie

Witam
Podobny problem był już opisywany na forum - podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów obraz drży, a z wnętrza aparatu wydobywa się ten sam dźwięk, co podczas pracy autofocusa. Nie wiem czy to może mieć związek z usterką, ale wszystko zaczęło się po zakupie filtra polaryzacyjnego - nie oszukujmy się - nędznej jakości, bo kupionego za 60 (w cenie również redukcja), gdyż zwyczajnie nie stać mnie na nic lepszego. W tym samym czasie na liczniku stuknęło 10.000 zdjęć. Aparat mam od nowości i zawsze o niego dbam, nie wpadł mi nigdy w piach, ani nic z takich rzeczy. Problem czasem znika - gdy wyłączę i włączę ponownie aparat, bądź gdy wjadę na maksymalną ogniskową i ponownie cofnę obiektyw.
Czy ktoś, kto już się z tym spotkał orientuje się jakie są koszty naprawy?
Czy możecie polecić mi jakiś autoryzowany serwis Sony w Warszawie? Googluję cały wieczór, ale nie znalazłem nic konkretnego, co nie zostałoby źle ocenione przez internautów. Natomiast oddanie bezpośrednio do Sony wiąże się ponoć z dużymi kosztami.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
oldguest
Początkujący

Mariusz88Z napisał(a):


Czy możecie polecić mi jakiś autoryzowany serwis Sony w Warszawie? Googluję cały wieczór, ale nie znalazłem nic konkretnego, co nie zostałoby źle ocenione przez internautów.



Nie wiem oceny których serwisów autoryzowanych (ważna wzmianka ponieważ w Warszawie są tylko 2 autoryzowane przez Sony które nie zajmują się już docelowo aparatami kompaktowymi) znalazł Pan w Warszawie ale na pewno 1 niezadowolony klient zakrzyczy 100 zadowolonych z usługi autoryzowanego serwisu.

Mariusz88Z napisał(a):


Natomiast oddanie bezpośrednio do Sony wiąże się ponoć z dużymi kosztami.



Oddanie bezpośrednio do Sony (w dowolnym Sony Centre lub Sony Stylu) to ryzyko 34 zł za przesyłkę (w obie strony) w przypadku braku zgody na naprawę ze strony klienta (ekspertyza jest gratis od jakiegoś czasu).

profile.country.pl_PL.title
Mariusz88Z
Początkujący

Dziękuję za odpowiedź. Spróbuję zatem w poniedziałek oddać sprzęt i zobaczę jaka będzie wycena.
Pozdrawiam