anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-H2

profile.country.pl_PL.title
Beliatus
Początkujący

DSC-H2

Aparat zakupiony jako nowy jakieś 6 lat temu, do tej pory działał poprawnie. Ostatnio zaczęły się problemy. Najpierw bardzo szybko rozładowywał baterie (bardzo dobre akumulatory) dosłownie po 2-3 zdjęciach baterie były rozładowane. Tego problemu nie było przy przeglądaniu zdjęć. Potem pojawił się problem z obiektywem który się nie wysuwał. Przeglądać zdjęcia można normalnie ale podczas przechodzenia w tryb robienia zdjęć wyłączał się. Chwilkę nim potrząsłem co o dziwo sprawiło że obiektyw się wysuwa. I dochodzimy do sedna problemu, oglądam zdjęcia pokazuje że bateria jest w pełni naładowana i nie ma żadnych problemów, ale przechodzę w tryb robienia zdjęć, wysuwa obiektyw, i wyświetla informacje o rozładowanych bateriach, chowa obiektyw i się wyłącza. Da się coś z tym zrobić? Jaki byłby koszt naprawy? Słyszałem że Sony czasem naprawia za darmo swoje produkty po upływie gwarancji, czy istnieje na to szansa w moim przypadku?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Beliatus napisał(a):

Jaki byłby koszt naprawy? Słyszałem że Sony czasem naprawia za darmo swoje produkty po upływie gwarancji, czy istnieje na to szansa w moim przypadku?


Witaj,

To forum użytkowników produktów sony więc trudno liczyć na precyzyjną odpowiedź w takiej sprawie.

Skontaktuj się proszę z serwisem Sony, który zajmuje się naprawą aparatów Cybershot - http://www.sontronic.pl/

Powodzenia :)

spolDon1fhkbr
Początkujący

Beliatus napisał(a):

Słyszałem że Sony czasem naprawia za darmo swoje produkty po upływie gwarancji, czy istnieje na to szansa w moim przypadku?



Zdarza się, ale są to konkretne przypadki... W przypadku tego aparatu była (możliwe, że jest nadal) taka kampania obejmująca wymianę uszkodzonych spustów migawki (przycisk od robienia zdjęć odpadał). Tutaj problem jest zdecydowanie inny.

Ale wycena naprawy nie kosztuje dużo ponieważ płaci się za sama wysyłkę około 33-34zł w obie strony. skontaktuj się z serwisem wyżej i będziesz miał profesjonalną odpowiedź.