anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-HX20V - fotografie w 3D

profile.country.pl_PL.title
Zdzich36
Początkujący

DSC-HX20V - fotografie w 3D

Jestem posiadaczem aparatu DSC-HX20V i TV 3D Samsung UE46C7000 i mam prośbę jak wyświetlić na nim fotografie robione w 3D. Przeglądając pliki w komputerze robionych fotografii widzę, że oprócz fotki którą wyświetla komputer w 2D jest dodatkowy plik o tej samej nazwie i rozszerzeniu .MPO - podejrzewam, że jest to plik konieczny do wyświetlenia obrazu 3D.
Zgrywając wszystkie pliki na dysk zewnętrzny i podłączając go do TV mam jedynie możliwość obejrzenia tych fotek w trybie zamiany 2D na 3D co nie daje dobrych efektów - proszę o informacje co robię nie tak i co powinienem zrobić by wszystko było ok.
Aparat jest super - kręci wyśmienite filmy w full HD - gorąco polecam.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

zd2 napisał(a):

Jestem posiadaczem aparatu DSC-HX20V i TV 3D Samsung UE46C7000 i mam prośbę jak wyświetlić na nim fotografie robione w 3D. Przeglądając pliki w komputerze robionych fotografii widzę, że oprócz fotki którą wyświetla komputer w 2D jest dodatkowy plik o tej samej nazwie i rozszerzeniu .MPO - podejrzewam, że jest to plik konieczny do wyświetlenia obrazu 3D.
Zgrywając wszystkie pliki na dysk zewnętrzny i podłączając go do TV mam jedynie możliwość obejrzenia tych fotek w trybie zamiany 2D na 3D co nie daje dobrych efektów - proszę o informacje co robię nie tak i co powinienem zrobić by wszystko było ok.
Aparat jest super - kręci wyśmienite filmy w full HD - gorąco polecam.


Fajnie, że jesteś zadowolony :D
Ja bardzo chciałbym Ci pomóc rozwiązać problem z wyświetlaniem zdjęć 3D (oglądałem kilkadziesiąt kadrów zrobionych m.in.nexami w 3D i świetne wrażenie zrobiły na mnie), niemniej jednak nie mam dostępu do tego TV. Czy ten model telewizora obsługuje zdjęcia 3D w tym formacie? A może da się podłączyć aparat do telewizora? Może to będzie rozwiązanie. Sprawdzałeś też instrukcję obsługi TV? Może producent coś więcej od siebie dodał, jak to jest z obsługą formatów 3D.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer