anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-w130 problem chyba matryca ccd

pcu-----
Początkujący

DSC-w130 problem chyba matryca ccd

Witam
mam problem z aparatem sony dsc-w130
zdjęcia wychodzą jak poniżej to samo oczywiście widać na ekranie czyli całkiem zamazane czyżby padła matryca ccd. Po wejściu w menu wszystko widoczne jest normalnie.
aparat chyba nigdzie nie upadł, jak się uruchomił tak mu zostało, jakiekolwiek próby przywracania ustawień fabrycznych bez rezultatu.
czy to może być wina przetwornika? jest jakiś sens to naprawiać ?

i jeszcze jedno pytanie czy seria W ma możliwość sprawdzenia przebiedu ewentualnie jakies menu serwisowe

Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Obawiam się, że padła matryca.
Czy sprzęt jest jeszcze na gwarancji? Jeżeli był kupiony po 1października 2009 to jest jeszcze na gwarancji.
Jeżeli nie to koszt może być spory i naprawa może być nie opłacalna, ale dokładne koszt poda Ci serwis po wykonaniu wyceny bezpłatnej - ponosisz koszty transportu. Serwisem zajmuje się Sontronic , sprzęt możesz również zostawić w najbliższym SC. Listę salonów znajdziesz tutaj

pcu-----
Początkujący

no niestety ale chyba raczej jest juz po gwarancji - poza tym nie mam paragonu a karta jest niepodbita. chyba że można to załatwić na podstawie numeru seryjnego.
raczej wydaje mi się wątpliwy sens tej naprawy, w serwisie pewnie zapłacę majątek a używana też nie wiadomo ile pociągnie a swoje też kosztuje.
chyba trzeba będzie zakupić jakiegoś nowego kieszonkowca,