anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z DSC- W 320

Problem-----
Początkujący

Problem z DSC- W 320

Witam

Posiadam aparat Sony DSC-W 320. Od jakiegoś czasu nie mogę importować zdjęć z aparatu na komputer. Gdy podłączam aparat do komputera, to na aparacie nie wyskakuje mi, że kabel USB jest podłączony, wchodzę " ręcznie " na program PMB, no i niby mogę zaimportować zdjęcia, tyle tylko, że wyświetla mi, 0 zdjęć, a w aparacie są zdjęcia, i wyskakuje komunikat: nie można znaleźć plików multimedialnych do zaimportowania!
Na początku jak kupiłem aparat, to było wszystko OK, dopiero po jakimś czasie powstał powyższy problem.
Czy mógłby ktoś się ustosunkować do mojego problemu?

4 ODPOW. 4
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Sprawdź jak masz ustawione połączenie USB w aparacie - powinno być Mass Storage.
(Menu - skrzyneczka - główne ustawienia(kluczyk i młotek) - połączenie USB).

Problem-----
Początkujący

Mam tak ustawione USB i niestety dalej to samo.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

No to mogą być dwie usterki - kabel lub złącze w aparacie.
Spróbuj podpiąć innym przewodem, jak nie pomoże to pewnie konieczna będzie wizyta w serwisie - masz gwarancję.
Ewentualnie możesz dokupić czytnik kart.

Problem-----
Początkujący

Kartę gwarancyjną mam. Chyba bardziej przychylam się do tego, że to może być kabel, ponieważ jak podłączam telefon, to komputer nie ma problemu z jego znalezieniem.
Mam jeszcze takie pytanie. Jak podłączam aparat, i chce zaimportować zdjęcia, to wyskakuje mi, że mam na dysku E te zdjęcia przegrać, to może zmienić jakoś na inny dysk? Może to coś da?