anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze sterownikami!!! :(:(:(

annita
Początkujący

Problem ze sterownikami!!! :(:(:(

Witam. Orginalna płytka ze sterownikami do aparatu DSC-S950 gdzieś się zawieruszyła,po czym kilka razy musiałam zafundować mojemu kompowi formata. Postanowiłam je zdobyć za pomocą strony Sony. Postepując zgodnie z instrukcją, po uprzednim zarejestrowaniu produktu, zapisałam na pulpicie Narzędzie SPU Download Manager. Problem pojawia się, kiedy po dwukrotnym kliknięciu na plik , wyskakuje okienko oraz napis START w ramce... na który klikam i ukazuje się następne okienko z tekstem:
"The supported product is not connected.
Check the connection with the product.
Check each item on the preceding page, and clik again."
W tym samym okienku pod dołem wyskakuje START w ramce. Po nacisnięciu na owy START okienko znika, ale pozostaje to pierwsze okienko również z napisem START... i historia się powtarza. Musze z przykroscia przyznać, że nie posiadam znajomości języka angielskiego... :( .Bardzo proszę o podpowiedź .

12 ODPOW. 12
trybas
Początkujący

Oprogramowanie SPU Download Manage z strony Sony jest zgodne z xp SP 3
czyli trzeba przeprowadzić aktualizację systemu :)

annita
Początkujący

:c4 serdecznie dziękuję za rozwiązanie zagadki :c22 A czy są dostępne sterowniki do tej wersji Windowsa, którą wymieniłam powyżej? A jeśli tak, to poproszę o linka :c31

trybas
Początkujący

to jeszcze, zobaczymy czy zadziała :)
system powinien zaktualizować się automatycznie, jeżeli nie proszę poszukać Windows XP Service Pack 3