anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytanie

ben------
Początkujący

Pytanie

Sony- DCS-TX1 czy DCS-H55

15 ODPOW. 15
ben------
Początkujący

Dzień dobry kupiłem dsc-tx9 jak po próbie zrobionych zdjęć dla takiego pstrykacza początkującęgo to jestem zadowolony. Zdjęcia są o dużo lepsze jak z poprzedniego tx3.
Pytanie moje jest nasatępujące? Gdy włożyłem kartę pamięci z aparatu tx3 do tx9 i w tym aparacie ją sformatowałem to wyświetlił się komunikat brak karty pomięci wiec spowrotem włożyłem do tx3 i wszystko jest okej robiąc pare zdjęć nie kasując zdjęć ponowiłem próbę i ten sam komunikat niewiem jaka jest przyczyna karta ma 4GB drugą karte mam 256MB wkładając ją jest okej.Niewiem jaka to przyczyna że karta 4GB nie jest uszkodzona bo w innym aparacie jest okej a w tx9 nie ta druga 256MB działa w jednym i drugim.
Pozdrawiam i z góry dziękuje :c37

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Możesz jaśniej napisać?....
Kto jest producentem tej karty 4 GB? Kingston?

ben------
Początkujący

Witam.
Sony-Memory Styck Produo 4GB

ben------
Początkujący

Inna karta działa, ale to jest dziwne że ta karta ktura niby jest uszkodzona to w innym aparacie działa bez zarzutu. :c37

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Jeżeli TX9 nie rozpoznaje karty, to nie świadczy o niej najlepiej...
Czy karta ma numer seryjny z tyłu? Może to podróbka? Trafiają się i takie.

Pośrednio można to sprawdzić, pobierając oprogramowanie do odzyskiwania danych:
http://www.sony.net/Products/memorycard ... index.html

TX9 ma większe wymagania odnośnie kart niż TX3 ze względu na zapis filmów Full HD.

profile.country.pl_PL.title
aluna1
Początkujący

Witajcie, właśnie po 2 latach używania TX-5 niezawodny do tej pory zrobił psikusa. Po upadku z 1 metra na kafle kuchni, pękł plastikowy zatrzask klapki baterii. Miniaturowy mostek z plastiku. To powinno być lepiej wykonane, chyba że miał wytrzymać 2 lata i koniec. Poza tym aparat robi rewelacyjne zdjęcia i ostre, nie wymagające specjalnie obróbki w komputrze. Ale dlaczego robia takie marne systemu zatrzaskowe ? Ten plastikowy mostek mógł być inaczej rozwiązany. Naprawili mi w serwisie wklejając mniejszy ząbek, ale utracił wodoszczelność ich zdaniem. Jest szparka. za krawędzią klapki. Ciekawe że taki plastikowy mostek decydował o szczelności. Może jednak uszczelka jest głębiej, orientuje się ktoś może gdzie zaczyna się uszczelnienie ?