anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony dsc-s2100 pytanie

seweryn-----
Początkujący

Sony dsc-s2100 pytanie

Siema mam małe pytanko ktoś gdzieś usłyszałem że ten aparat może nagrywać filmy np. kiedy gram w jakąś grę i sobie nagrywam z niej film vid... czy to jest możliwe a jak tak to jak to włączyć? :c18 Z góry thx za pomoc

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj, nie bardzo rozumiem, co masz na myśli. DSC-S2100, jak chyba każda cyfrówka umożliwia nagrywanie filmów i to w różnych formatach. Jak to zrobić, jest napisane w instrukcji obsługi.

Jeżeli natomiast chodzi Ci o zrobienie "filmu" z gry, w którą grasz na ekranie komputera, to niepotrzebny jest do tego aparat fotograficzny. Służą do tego programy, które przechwytują obraz z gry i zapisują na twardym dysku komputera.

------------------------------
fotoamator
seweryn-----
Początkujący

Tak ok ale chodzi mi o to aby właśnie dowiedzieć się czy ta cyfrówka przychwytuje obraz z komputera ponieważ gdzieś to słyszałem bo niby ktoś ma taką samą ale coś mi się zdaje że to kit

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

seweryn napisał(a):

cyfrówka przychwytuje obraz z komputera

Jak będzie ustawiona w trybie dysku, to zapewne da się strumień wideo skierować zamiast na HD, do aparatu. Ale po co? Jak musisz mieć na karcie w aparacie koniecznie, wygodniej po prostu skopiować plik z dysku.
Ale jeśli Ci ktoś, coś mówił, że jest, to najszybciej znajdziesz odpowiedź w instrukcji obsługi :c27

------------------------------
fotoamator