anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

jakie kino domowe wybrać?

madzia-lena
Początkujący

jakie kino domowe wybrać?

Witam!
Mam mały problemik...właśnie kupiłam tv sony kdl 37 v 5610 i nie mam pojęcia jakie kino wybrać?Kwotę jaką mogę przeznaczyć to do 1700 zł. Proszę o podpowiedź:)

25 ODPOW. 25
oldguest
Początkujący

Jeśli kwota nie może być wyższa to powinno starczyć na DAV-DZ780.

madzia-lena
Początkujący

a co Pan myśli o kinie DAV-DZ680?

oldguest
Początkujący

W zasadzie bardzo podobny model z tym że tylne głośniki nie są stojące.

madzia-lena
Początkujący

a jeśli chodzi o pozostałe parametry to są zbliżone i różnica polega tylko na sposobie ustawienia głośników?zastanawiam się w sumie nad dwoma modelami kina - wspomniany już DZ680 oraz trochę droższy SONY HTPHD 4500...jakie są głównie różnice między tymi dwoma modelami..takie zauważalne i słyszalne dla laika?:)

oldguest
Początkujący

HTP-HD4500 - Ten zestaw już nie jest w sprzedaży więc jest dostępny tylko tam gdzie go mają.
Zaletą jest większa możliwość rozbudowy o BD czy dekoder HDMI (łatwiejsze też podłączenie tych elementów).
Wadą jest brak subwoofera w tym zestawie. Można oczywiście dokupić SAW2500 ale to już przekroczy sporo budżet.
Dźwięk powinien być lepszy (po podłączeniu subwoofera) nawet dla zwykłego użytkownika.

madzia-lena
Początkujący

Czyli lepiej wziąć ten zestaw który posiada subwoofer...jeśli nie chcę przekraczać limitu.A jakie sa wady zestawu drugiego czyli DZ680?

oldguest
Początkujący

Problem z rozbudową o BD (należy podłączyć do telewizora a dopiero z TV dźwięk do kina).

madzia-lena
Początkujący

a co to jest to BD?a ten model zaproponowany przez Pana nie ma takiego problemu?jaka jest różnica pomiędzy nimi?

oldguest
Początkujący

Chodzi o odtwarzacz Blu-Ray. Kino domowe DAV-DZ680 posiada zintegrowany odtwarzacz DVD więc ma ograniczona możliwość podłączenia odtwarzacza Blu-Ray. Należy wtedy podłaczać odtwarzacz Blu-Ray do telewizora a dźwięk z TV do kina. W przypadku tego większego zestawu można podłączać pod amplituner więcej urządzeń (ma więcej możliwości).