anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat


jalu63 napisali:

Chodzi o tak zwane: najnowsze posty...

Jak napisałeś, że nie rozumiesz to zacząłem szukać i znalazłem na końcu strony: Forum i społeczności...

Ta zakładka powinna być widoczna jako jedna z pierwszych i już stanie się jasność.

 

Co  pierwsze interesuje usera ze stażem?

najnowsze posty

 

Co interesuje nowicjusza, który czegoś szuka?

szukaj

 

Te dwie rzeczy powinny być jako pierwsze, a tu trzeba przewinąć całą stronę by znaleźć:
najnowsze posty...

Szukaj jest dobrze, najnowsze posty za daleko...


Zgadzam się. To jest za daleko, ale mnie to nie przeszkadza - czemu? Bo na forum nigdy nie wchodzę przez główną stronę. Zawsze przez link zapisany w ulubionych, który prowadzi do najnowszych postów:

http://community.sony.pl/t5/forums/recentpostspage/post-type/message/category-id/pl

 

 

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

piotruso napisali:

możliwość szybkiego przejścia do pierwszego nieprzeczytanego wątku w danym temacie;

 

 

Też mi tego brakuje. Ale z przemyconych informacji wynika, że będzie to wprowadzone! Więc jest światełko, tylko trzeba cierpliwości :slight_smile:

 

piotruso napisali:

możliwość zapamiętania, z którego działu wątki mają się otwierać po wejściu na stronę forum (ja nie chcę przeglądać tematów o telewizorach, tabletach i telefonach);

 

 Zgadzam się, ja nigdy nie wchodzę do innych wątków jak foto. No, ale niestety - forum producenta, więc widzimy wszystko 😞

 

 

piotruso napisali:

sprawa logowania - wiem, że się to nie zmieni ale daję znać, że jest to upierdliwe, że muszę się często logować;

 

już i tak jest lepiej. Wcześniej po 30 minutach następowało automatyczne wylogowanie. Teraz jest chyba 2h. Wiem, że to nadal uciążliwe - zwłaszcza, że wylogowuje nas po wył. przeglądarki, ale niestety, nasze konto jest kontem do sklepu. Wiele osób ma podpięte karty kredytowe i w związku z tym muszą być wysokie zabezpieczenia.

 

piotruso napisali:

>jakiś odnośnik aby wrócić do listy tematów (teraz nie wiem nawet jak wrócić do listy postów, muszę przechodzić drogę Forum użytkowników -przewijanie prawie całej strony -  pokaż więcej postów - wyszukiwanie postu w interesującym temacie czyli znowu przewijanie strony a często wiąze się z kliknięciem w kolejną stronę).

 

Jest link. Spójrz

1 - prowadzi do głównej strony

2 - do działu/kategorii

forum.jpg

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


kris.. napisali:
Zgadzam się. To jest za daleko, ale mnie to nie przeszkadza - czemu? Bo na forum nigdy nie wchodzę przez główną stronę. Zawsze przez link zapisany w ulubionych, który prowadzi do najnowszych postów:

http://community.sony.pl/t5/forums/recentpostspage/post-type/message/category-id/pl

 

 


Tylko gdzie trzeba kliknąć wchodząc na stronę główną, aby forum wyświetliło się w ten sposób jak Tobie.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Na dole:

forum1.jpg

 

czyli w tutaj:

forum2.jpg

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

czyli zakładka: zobacz wszystkie posty też powinna być wyżej...

dzięki
teraz mamy oczy szeroko otwarte, no i Ci do dotrą do naszej rozmowy...:smileyhappy:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ha! Nie pytałbym gdyby wyświetlało się tak samo jak kliknięcie w Twój skrót.

 

Po klinkęciu w link 

http://community.sony.pl/t5/forums/recentpostspage/post-type/message/category-id/pl

 

wyświetla się: 

2.jpg

 

Natomiast kliknięcie w "Zobacz wszystkie posty" daje zupełnie odmienny od tego co powyżej, obraz.

 

1.jpg

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Faktycznie, ale na forum w wersji z zeszłego tygodnia tak to działało, bo skąd bym miał ten link :tongue:

 

Tak jak mówiłem wyżej - ja używam tego linka. Wchodzenie na stronę główną to strata czasu :wink:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Ja mam podobnie jak kris i podobnie jak On korzystam z linki zapisanej dłuższy czas temu.

 

Natomiast co do nagłówka przy poście to co kris opisuje:

Jest link. Spójrz

1 - prowadzi do głównej strony

2 - do działu/kategorii

forum.jpg

 

to gdy wejdę już w temat i czytam post to nie mam tego nagłówka. Podobnie nie mogę wrócić już w żaden sposób do listy postów, gdy klikam w forum użytkowników otwiera mi się taka wersja jak pokazuje Grześ.

Może to zależne od przeglądarki?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

A mógłbyś zrobić zrzut ekranu i napisać co to za przeglądarka?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Piotruso, a odświeżyłeś? Wiesz, ciasteczka i te aprawy?
Ja z początku tez nie miałem 1 i 2, a teraz mam :slight_smile:

 

------------------------------
fotoamator