anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Właściwie to mam tak samo jak Deviant. Każde pisanie, wstawianie to logowanie do strony UK. :slight_frown:

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Cześć @akamel. 

 

Wygląda na to, że ustawiłeś jako swój język angielski, a jako kraj Wielką Brytanię. Problem powinien się rozwiązać po zmianie ustawień na polskie. Jeśli jednak wciąż będziesz przekierowywany na brytyjskie forum, proszę wyślij do mnie prywatną wiadomość, a postaram się Ci pomóc. 

 

Pozdrawiam serdecznie, 

 

Karolina

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja obawiam się, że podczas migracji danych z naszej dawnej platformy, system sam przypisał języki niektórym użytkownikom.

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Być może to jest problemem. @akamel. jeżeli zmiana ustawień nic nie zmieni, daj mi proszę znać.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Problem wygląda na rozwiązany. Dzięki.

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Bardzo się cieszę :).

profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

Hej... Ktoś tu jeszcze zagląda? Nie było mnie parę miesięcy i takie zmiany. Krisa nima, Tadzik zniknął, Lajam też pewnie potomstwem zajęty... Dobrze, że jeszcze czasem na fb się spotykamy :slight_smile:

Konica Minolta
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Hej, Marku...

 

Tak to widzisz jest. Nie ma Sony Poland (jest Sony Europe), Radzia, naszego admina wywalili, zrobił swoję i mógł odejść - centrala w Londynie (czy gdzieś tam...). Nogadać się po ludzku nie ma z kim...

To i zaglądać tu się nie chce... A było tak pięknie - i komu to przeszkadzało?

Ale jeszcze się gdzieś, kiedyś piwka napijemy! :wink:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Spoiler
Hej... Ktoś tu jeszcze zagląda? Nie było mnie parę miesięcy i takie zmiany. Krisa nima, Tadzik zniknął, Lajam też pewnie potomstwem zajęty... Dobrze, że jeszcze czasem na fb się spotykamy :smileyhappy:

Witaj.

Dobrze, że macie fb. A ja?

Czasem ktoś tu zagląda, ktoś napisze ze dwa słowa. Ale to forum stało się forum poradnikowym a nie towarzyskim.

profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

Piotruś, na fb funkcjonuje cała ekipa KKM, warto założyć konto, choć mając telefon zawsze możesz zainicjować bezpośrednie pogaduchy 🙂 Powiem Ci że osobiście bardzo się stęskniłem za wami (bez obrazy, ale szczególnie za Anią) :pig:

 

Szkoda, że do Tadzia mam tak daleko bo piwko razem wypite dużo bardziej smakuje jak tylko z Sabi 🙂
Nie wiem co z Radziem, ostatni raz go widziałem jeszcze w lecie, przy przekazywaniu aparatu pożyczonego przez Sabinkę. Może się gdzieś wyprowadził? Sony zrobiło mu świństwo (i chyba sobie też) ale mimo rozgoryczenia mógłby się czasem odezwać. A właśnie, sam do niego zadzwonię 🙂

 

Póki co, składam Wam cieplutkie życzenia wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku i mam nadzieję, że dobre jeszcze wróci - np. Forum Sony w starej wersji 😉
Oczywiście życzenia kieruję do całej ekipy zaglądającej tu jeszcze - spotkania, plenery, pogaduchy z Wami były dla mnie bardzo ważne.

 

 

Konica Minolta