anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Witajcie :grin: Wpadłem tu, ot tak, z głupia frant i widzę, że jednak ktoś tu zagląda częściej niż ja. Nieco mnie zniechęciły uprzednie zmiany ale forum nadal żyje. Cieszy :grin:
profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Nie martw się Rysiu :slight_smile:

Po angielsku to ty jesteś new. Zawsze to lepiej brzmi.

 

Tomek- miło, że piszesz.

 

 

 

 

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Adam, nie tylko Ty chyba jesteś stary :wink: ja jakoś też nie umiem się tu odnaleść, może znowu trzeba się przywitać bo nie było mnie tu już ze 100 lat :laughing:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj, Jarku. Słyszałem, że w międzyczasie wypiąłeś się na system i zżółkłeś?:smileytongue:

 

Ale zawsze jesteś tu mile widziany :slight_smile:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Tadziu, Sony zawsze będzi blisko ze mną i wcale się nie wypiołem, a co do żółtego to jest wielu wielosystemowców, a i chyba pora odświerzyć znajomości na forum :wink:

profile.country.PL.title
Strix-----
Poszukiwacz

Witajcie, hmmm, nawet nie wime ile mnie nie bylo, myślalem, że się nie pozbieram po przeprowadzce forum, hmmm mam prosbę, ktoś jest w stanie powiedzić mi jak znaleźć swoja galerie, albo ja zalozyć? dzieki. 

P.S jak zmienic zdjecie??

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Swojej starej galerii musisz szukać tutaj - http://community.sony.pl/t5/Foto-Galerie/bd-p/23413

Z uwagi na zmianę platformy, nie ma możliwości kontunuacji wątków archiwalnych. 

Są one tylko do odczytu.

 

Nowe zdjęcia możesz zamieszczać w galerii ogólnej, o tu http://community.sony.pl/t5/Galeria-zdj%C4%99%C4%87/con-p/33163

 

W kwestii zmiany zdjęcia - które zdjęcie chcesz zmienić?

 

Pozdrawiam,

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Jarku, przecież wiesz, że to żarty są :slight_smile:
Każdy fotografuje tym, co mu w danym czasie najlepiej pasuje.

I - fajnie, że pamiętasz o starych znajomych :slight_smile:

Niewykluczone, że to miejsce znów ożyje, jak dawniej (choć nic nigdy nie będzie już "jak dawniej"), ale zależy to właśnie od userów - czy przyjmą sztywniacką postawę, jaką to forum sugeruje, czy mimo wszystko potrafimy w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze prowadzić niezobowiązujące rozmowy... nie tylko o sprzęcie i fotografii.

- To ostatnie zdanie, to nie do Ciebie, personalnie, ale ogólnie, do każdego, kto tu jeszcze/znów wchodzi.

 

 

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Strix, oprócz tego co napisał Lajam, istnieje możliwość dołączenia zdjęć do swojego tekstu w normalnym trybie - będą to jednak fotki wklejone w tekst, bez exif itp. Warto, oprócz tego wrzucić je do galerii wskazanej przez Lajama - tam bedzie wszystko: skalowanie, exif...
------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Wchodzę, czytam ale nie można być zalogowanym automatycznie :smileysad:. Dlatego najczęściej mnie nie widać. Natomiast czytam i jeżeli mogę to odpowiadam.