anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

www.mdwojewski.jpg.pl

hefren
Początkujący

www.mdwojewski.jpg.pl

... zadnych plagiatow zdjecia ze szkocji i francji

8 ODPOW. 8
hefren
Początkujący

profile.country.pl_PL.title
kropka33
Początkujący

Wątpię, żeby ktokolwiek chciał oglądać twoją stronę...
Pozkazałeś się na forum niestety z bardzo negatywnej strony. Przykre to, naprawdę.
Bo mogło być całkiem miło, ale nie było....
Może będę teraz moralizować, wybacz, ale cięty język, ani celowe szukanie zwady, nie przyciąga ludzi , tylko wręcz odpycha.

Jestem za stara i za poważna, żeby wchodzić z tobą w przepychankę słowną. Nie jest to też w moim stylu.
Nie wątpię w to, że robisz zdjęcia, ani w to, że masz się czym pochwalić.
Każdy na tym forum je robi, jedni z lepszym a inni z gorszym skutkiem, jedni dlużej, a inni dopiero stawiają pierwsze kroki - jednak nie ocena ani krytyka się liczy, ale radość, pasja, frajda jaka wynika z pracy z aparatem.
I tego ci serdecznie życzę, zupełnie na poważnie.
Myślę też, że z czasem dojdziesz również do pewnej dojrzałości życiowej i zaczniesz w człowieku widzieć właśnie człowieka, a nie ewentualny obiekt szyderstw.

Pozdrawiam

hefren
Początkujący

tak zgadzam sie z Toba calkowicie i pragne przeprosic za swe nie taktowne zachowanie wczesniej, mam nadzieje,ze inni mi wybacza... :),

jednak nie rozumiem paru osob na tym forum robiacych raczej tragiczne zdjecia ktorzy oceniaja innych,krytycznie i negatywnie innych(robiacych takie nawet calkiem fajne i z wyczuciem i przeslaniem) poprostu paru osobom brak kapletnie SAMOKRYTYKI !!!

pozdrawiam wszystkich serdecznie i jeszcze raz przepraszam, mam nadzieje na przyjazne stosunki :)

profile.country.pl_PL.title
kropka33
Początkujący

Ja przeprosiny przyjmuję :)

Hmm też byłam krytykowana (jak większość) ale starałam się zawsze mieć do oceny innych dystans. Bo jednemu się podoba to, a innemu tamto. Jak to stare porzekadło mówi: "O gustach się nie dyskutuje" :)
Wiadomo, że do własnej fotki ma się wręcz "rodzicielskie" uczucia i krytyka może zaboleć... ale taka właśnie jest krytyka.
Wystawiam tutaj swoje zdjęcia i poddaję się tej krytyce... wiadomo że milej by było czytac och-y i ach-y :) ... Ale dzięki zdaniu innych mogę na swoją pracę spojrzeć z innej strony... i to jest fajne bo w ten sposób się rozwijam :)

Może sie za bardzo przejąłeś, hefren ? :niewiem:
Może nie warto porównywać prac innych do prac własnych, ani krytyki do samokrytycyzmu, bo i po co to robić? Każdy ma prawo w tej galerii napisać swoje zdanie, bo taka jej rola. Ewentualnie możesz dopisać do zdjęć prośbę żeby nie pisać w odpowiedzi negatywnych opinii - to tez jest ewentualność...
Życzę powodzenia :)

hefren
Początkujący

Masz racja Kropeczko,

mam nadzieje,ze jeszcze pare osob sie dopisze ze przyjmuje moje przeprosiny...po prawde powiedziawszy troszke mi wstyd... juz teraz daje tylko swoje zdjecia ...IDIOTYCZNIE SIE ZACHOWALEM SORRKI :(

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Jeżeli nikt nie ma nic do powiedzenia o zdjęciach które każdy z nas zrobił - znaczy to, że są one zwyczajnie nijakie.
To właśnie krytyka pod każdą postacią zarówno tą pozytywną jak i negatywną buduje w człowieku postęp pod warunkiem, że stosuje się do słów krytyki.
Fotografia u każdego wygląda inaczej - nie ma czegoś takiego jak poprawnie naświetlone zdjęcie, gdyż jednym będzie podobało się, to co na granicy prześwietlenia a innym mrok. Tak samo z kolorami itp. Jednak wystawiać czyjeś zdjęcia w zamyśle pochwalenia się nimi jest samo w sobie zwyczajną kradzieżą...
Bierz aparat i zacznij pstrykać - nie od razu Rzym zbudowano...
Powodzenia

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Ja też przyjmę przeprosiny, bo nie ma co się unosić.
Choć trzeba przyznać, że tym plagiatem sobie przeskrobałeś i straciłeś trochę "w oczach" innych. Teraz czeka Ciebie długa droga, żeby zyskać...
To, że doświadczeni fotografowie oceniają raczkujących to norma.
Jednak Ci co dopiero zaczynają też mają prawo się wypowiedzieć.
Każdy ocenia prace według własnego "oka fotografa", bo ilu ludzi tylu fotografów.
Każdy ma prawo do własnego zdania. Po to żyjemy w demokratycznym kraju.

Także jeszcze raz to powiem: przyjmuje przeprosiny.

P.S. A przeglądając zdjęcia muszę przyznać, że widoki są piękne :) Chociaż Szkocja i jej zamki oraz makrówki najbardziej mi się podobają :)

Pozdrawiam

Pozdrawia Starosta :grin:
hefren
Początkujący

dzieki Panie Starosta, dzieki i pozdrawiam :)