anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak informacji o modelu i numerze seryjnym.

profile.country.pl_PL.title
wojtekwiew
Nowicjusz

Brak informacji o modelu i numerze seryjnym.

Witam Serdecznie.
W związku z faktem, że jestem nowym i niedoświadczonym użytkownikiem Tego Forum, przepraszam za ewentualne błędy i niejasności oraz proszę o wyrozumiałość.
Mam pewien problem i związane z nim pytanie.
Jestem posiadaczem, (jak dotąd bardzo zadowolonym...), telewizora Sony KDL-40EX501. W tymże telewizorze, uszkodzeniu uległa płyta główna. Po wymianie na nową zauważyłem, że w ustawieniach telewizora w zakładce "Ustawienia" - "Wsparcie dla produktu" - "Informacje o systemie", nie wyświetla mi się nazwa modelu ani numer seryjny urządzenia. Mam tylko nazwę producenta - markę oraz numer wersji oprogramowania. Nadmieniam, że wcześniej, przed wymianą płyty głównej, wszystko wyświetlało się poprawnie i było widoczne. Ponad to, w drugim pokoju, mam podłączony, dokładnie taki sam model telewizora i tam wszystko wyświetlane jest poprawnie. Obydwa telewizory w sieci domowej, podłączona za pomocą kabla Ethernet. Kontakt z infolinią Sony, nie przyniósł nic. Proponowali przywrócenie ustawień fabrycznych, ewentualnie ponowną inicjalizację automatyczną. Robiłem powyższe już wcześniej kilka razy. Bez skutku.
Bardzo Proszę o Pomoc w rozwiązaniu problemu.
Będę Bardzo Wdzięczny i Zobowiązany.
ww

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
jerzy21
Poszukiwacz

 

6119513

 

 

 

Model-kd 55xf9005

Tv Sony Brava