anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-32v5610 i Moduł SmarCAM-3 CI Plus

ROZWIĄZANE
misiek198910
Nowicjusz

KDL-32v5610 i Moduł SmarCAM-3 CI Plus

Witam. Mam pytanie odnośnie czy Sony KDL-32V5610 jest kopatybilny z Modułem SmarCAM-3 CI Plus ? Chciałbym zamówić telewizję z cyfrowego polsatu i najbardziej zależy mi na module gdyż dekoder jest uciążliwy.Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
stojak123
Użytkownik

Ma tuner DVB-T do telewizji naziemnej. A do oglądania Programów satelitarnych jest potrzebny tuner DVB-S. Z instrukcji tego tv wynika,że nie posiada.To wejście jest na moduł cam do telewizji kablowej DVB-C. Do tego tv tylko dekoder zewnetrzny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
stojak123
Użytkownik

Ważne aby telewizor mia wejście na moduł. Taki płaski otwór wielkości karty bankomatowej no i wejście antenowe na wtyk F taki wkręcany. Poczytałe instrukcje twojego tv i wynika z niej,że nie posiada on tunera DVB-S. 

misiek198910
Nowicjusz

Witam. Telewizor ma wejscie na moduł. Tylko nie wiem czy on ją obsłuży. Posiada tuner. Oglądam aktualnie telewizje naziemną.

stojak123
Użytkownik

Ma tuner DVB-T do telewizji naziemnej. A do oglądania Programów satelitarnych jest potrzebny tuner DVB-S. Z instrukcji tego tv wynika,że nie posiada.To wejście jest na moduł cam do telewizji kablowej DVB-C. Do tego tv tylko dekoder zewnetrzny.

misiek198910
Nowicjusz

Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.