Podziel się wrażeniami!
Witam.
Jestem szczęśliwym posiadaczem telewizora KDL-37EX720.
Mój problem dotyczy dźwięku. A dokładnie kwestii jeden kanał głośniej, drugi ciszej, reklamy głośniej itd. Czy istnieje jakaś funkcja, która po prostu to reguluje? Dodam, że telewizje odbieram przez dekoder UPC podłączony złączem HDMI.
Witaj,
Szczególnie denerwujące jest zwiększanie głośności na reklamach. W niektórych przypadkach stacje telewizyjne przesadzają z tym. W EX720 jest taka funkcja która to koryguje. Aby ją włączyć naciskasz na pilocie "Options", wchodzisz w "Dźwięk" i włączasz przedostatnią funkcję "Zaawans. autom. głośność". Dźwięk będzie bardziej znormalizowany.
Problem dotyczący różnicy dźwięku potrafi być bardzo uporczywy to trzeba przyznać. Ale jak tam u ciebie, pomogła zmiana ustawień funkcji?