anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-37EX720 - głosność

profile.country.pl_PL.title
szewol
Początkujący

KDL-37EX720 - głosność

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem telewizora KDL-37EX720.
Mój problem dotyczy dźwięku. A dokładnie kwestii jeden kanał głośniej, drugi ciszej, reklamy głośniej itd. Czy istnieje jakaś funkcja, która po prostu to reguluje? Dodam, że telewizje odbieram przez dekoder UPC podłączony złączem HDMI.

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
Szczególnie denerwujące jest zwiększanie głośności na reklamach. W niektórych przypadkach stacje telewizyjne przesadzają z tym. W EX720 jest taka funkcja która to koryguje. Aby ją włączyć naciskasz na pilocie "Options", wchodzisz w "Dźwięk" i włączasz przedostatnią funkcję "Zaawans. autom. głośność". Dźwięk będzie bardziej znormalizowany.

MARIUSZEK32
Początkujący

Problem dotyczący różnicy dźwięku potrafi być bardzo uporczywy to trzeba przyznać. Ale jak tam u ciebie, pomogła zmiana ustawień funkcji?