anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55W829B - brud za matrycą ?

profile.country.PL.title
Peter.Mac
Poszukiwacz

Sony 55W829B - brud za matrycą ?

Witam,

 

Zakupiłem własnie nowy TV Sony 55W829B, jednak po prześwietelniu powierzchni matrycy doszukałem sie miejsca w którym wygląad to na jakies wewentrze zabrudzenie powierzchni matrycy na moje oko.

[URL=http://www.imagebam.com/image/486974413612345][IMG]http://thumbnails105.imagebam.com/41362/486974413...

 

Prosiłbym Was o poradę czy robić wymianę czy zostawić, bo w sumie nie jest to jakoś widoczne mocno, jednak sam fakt czegoś takiego na matrycy mocno mnie męczy.

 

 

 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Ja osobiście bym wynienił gdyż jakbym wiedział, że tak coś mam to za każdym podczas oglądania filmu szukałbym wzorkiem gdzie to jest i czy przeszkadza to w oglądaniu, zamiast skupić się na filmie :slight_smile:

 

Decyzja oczywiście należy do Ciebie.

 

Pozdrawiam

 

 

profile.country.PL.title
Peter.Mac
Poszukiwacz

Dzięki za opodiwedz, tylko ze to jest nie do zauwazenia z odległośic powiedzmy juz 1metra i więcej takze siedząc ponad 2 metry od ekranu nie ma szans tego dostrzec. A trochę obawiam sie wymiany zeby nei trafic na jakas jeszcze gorszą sztukę pod tym względem albo jeszcze zachmurzoną, ta akurat jest wybitnie równa.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Masz rację co do zachmurzonych matryc - trudno trafić idealną. Zawsze możesz poprosić serwis aby przywieźli Ci drugi TV jak tamten będzie gorszy to poprostu zostawisz ten co masz.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Peter.Mac
Poszukiwacz

Ale tu chodzi o wymianę w sklepie, wymienie ten na inny tak dostanę powiedzmy gorszy i co wtedy ? po za tym jaką mam gwarancje ze serwis przywiezie mi fabrycznie nowy telewizor a nie jakis poserwisowy komibnowany itd?

Ten obecny ma to minimalne zabrudzenie pod jednym z pikseli jednak zero cloudingu idealnie równo podswietlona matryca i dlatego mam ten dylemat z ewentulaną wymianą czy oby na pewno warto.

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wszystko zależy czy w sklepie dadzą Ci nowy do sprawdzenai przed wymianą.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Peter.Mac
Poszukiwacz

Zapomniałem dopisać w sklepie internetowym