anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65XG9505 - Android 10

profile.country.PL.title
leszek109
Poszukiwacz

KD-65XG9505 - Android 10

Czy w tym modelu najnowsza aktualizacja zmienia wersję Androida na 10?
Jeśli tak, jakie są wrażenia z użytkowania TV?

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Rafaell38
Poszukiwacz

Tu ci niby eksperci od  Sony ci nie napiszą , bo to lenie. Sony marka upadła całkiem na dno . Na żadne pytania Ci nie odpiszą , olewają właścicieli tych telewizorów . 

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Oczywiście, że nie, jest dalej 9; ostatnia aktualizacja z czerwca 2024 poprawia:

 

  • Poprawiono zgodność z pewnymi punktami dostępu Wi-Fi
  • Poprawiono możliwość zmieniania kanałów telewizyjnych przy użyciu asystenta Amazon Alexa
  • Rozwiązano problem, z powodu którego w pewnych okolicznościach telewizor zawieszał się podczas uruchamiania aplikacji
  • Rozwiązano problem, z powodu którego po aktualizacji oprogramowania nie można było zobaczyć zapisanych ustawień
  • Poprawiono funkcjonalność przełączania kanałów telewizyjnych w określonych instalacjach
  • Poprawiono zabezpieczenia telewizora
profile.country.PL.title
leszek109
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź.

Miałem małą nadzieję, że jednak będzie, bo poprzednia wersja 6.6053 podnosiła wersję do 10, ale chyba wycofano tą aktualizację.

profile.country.PL.title
leszek109
Poszukiwacz

Odpowiadam sobie: Tak, po najnowszej aktualizacji v6.6130 TV dostał Androida 10.

Na razie wszystko działa bez problemów.

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Zgadza się poprzednia wersja została wycofana i miała A10, na stronie SONY nieprecyzyjnie jest to napisane, że tylko AF9/ZF9. Jeśli przy zmianie kanałów pojawia się okrągłe kółeczko to na pewno jest Android10, można też to sprawdzić w opcjach systemu. Jeśli XG ma Android 10 to wszystkie inne pozostałe modele z 2019 też prawdopodobnie mają A10 - nareszcie.

profile.country.PL.title
MIRAS546
Poszukiwacz

A u mnie same problemy w 55xg9505 i wgraniu wersji 6.6152.

Kino domowe Onkyo 686 wyłącza się pilotem razem z telewizorem ,ale za to się już nie włącza.

Żadna z aplikacji na telewizorze nie daje głosu na kino domowe.

Podłączony dekoder Canal plus do kina a drugim kablem do telewizora przez ARC działa normalnie.

 

Czy jest możliwość powrotu do wcześniejszej wersji ?Co mnie ku...a podkusiło jak działało dobrze

profile.country.PL.title
Rafell41
Poszukiwacz

To po co kupujecie te felerne Sony telewizory , dla marki nazwy  . Nawet nie aktualizacji  Androida nie robią nowych , tylko czasami poprawki które nie działają tak dobrze . Produkują bezużyteczne telewizory. Nawet ta marka tu nie napiszę nic, ludzi mają gdzieś  taka jest prawda. Marka ogólnie jest do niczego w telewizorach.

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Był Rafaell38, teraz Rafell41, trollowanie wiele nie da, czy ktoś naprawdę wierzy w to że takiemu koncernowi jak SONY to zaszkodzi, przecież to niepoważne. Warto jak się już piszę to pisać w języku polskim, przynajmniej w taki sposób by nie trzeba się wiele zastanawiać co autor miał na myśli.
Po co ludzie kupują telewizory SONY. Dobre pytanie, zastanawiałem się nad tym czemu kilka lat temu kupiłem 3 modele? Może dlatego, że mają świetny obraz, a to chyba w telewizorze jest najważniejsze.
Rafaell 38 i 41 jeszcze Ci raz napiszę tak na wszelki wypadek SONY mi nie płaci, ale gdy czytam takie herezje, że TV SONY jest bezużyteczne, bo nie mają Android12 to nie mogę nic nie napisać. Najważniejsza jest jakość obrazu, przetwarzanie sygnału niskiej jakości, kolory, jakość dźwięku, a później dopiero smart i aplikacje. Przystawkę do TV można kupić za kilkaset złotych, jakości obrazu chyba nie.
Oczywiście, że SONY zalicza wiele wtop, pikseloza na module CAM, przypadkowe zawieszanie się TV, problemy z 4K na TVP4K, brak aktualizacji itp, ale nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z rękojmi, a nie gwarancji i kupić sobie LG, Panasonic, Samsung, TCL. W Polsce jest prawo bardzo korzystne dla konsumenta, tylko trzeba z niego chcieć i umieć korzystać.
Rafaell38 i 41 felerne to jest teraz wszystko, cała elektronika i nie tylko jaka jest w sprzedaży, dużo zależy od egzemplarza na jaki się trafi itp. Z pomocą przychodzi prawo konsumenta, niezgodność towaru z umową, przy drugim zgłoszeniu wnosimy o odstąpienie od umowy sprzedaży i dostajemy zwrot środków, dotyczy to każdego zakupu i każdej firmy.

profile.country.PL.title
Rafell41
Poszukiwacz

  • Nie znam tamtej osoby , ale ty jesteś natrętny , bohater Sony . Nikt do ciebie nie pisze . Nachalnie piszesz . To nic marka jest stanie słabym w sprawie telewizorów . Podstawki inne urządzenia  , kupuję się jedno urządzenie telewizor  które powinno być aktualizowane po roku czy po dwóch nawet 3 latach . Cam moduły wadliwe  inne sprawy dziwne . Coraz gorzej jest w Sony . Kurtion nie mam chęci z tobą polonizować . Ludzie narzekają kupują ten sprzęt drogi , wadliwie działający szkoda . Mają prawo pisać co chcą . Miłego dnia w tym miesiącu.  KD-49XG9005 ale coś wiesz o tym modelu ? Jakieś będą aktualizacja czy poprawki?