anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ILCE 6000 nie przechodzi w stan "stand by"

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
FernandoXP
Poszukiwacz

ILCE 6000 nie przechodzi w stan "stand by"

Przesiadłem się z NEX-7 na ILCE-6000 i jestem trochę skonfundowany działąniem funkcji "przechodzenie w stan oszczędzania energii". To znaczy niedziałaniem tej funkcji - mimo że w menu określam na 30 sek. czas po którym aparat ma się wyłączyć, to jest on jednak potem przez cały czas włączony, wyświetlacz świeci i baterie rozładowują się bardzo szybko jeżeli z przyzwyczajenia po NEX-7 nie wyłączę go ręcznie. Czy któś ma podobny problem, czy to może usterka mojego aparatu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Takie pytanie - czy nie masz czasem w menu włączonej funkcji "Zdalne sterowanie"? To 3 zakładka w menu z trybikiem. Czytając opis, jest duże prawdopodobieństwo że to właśnie winowajca. Tą opcję włącza się, aby wyzwolić migawke z pilota. Potem należy z powrotem ustawić na WYŁ.

 

Pozdrowienia,

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Takie pytanie - czy nie masz czasem w menu włączonej funkcji "Zdalne sterowanie"? To 3 zakładka w menu z trybikiem. Czytając opis, jest duże prawdopodobieństwo że to właśnie winowajca. Tą opcję włącza się, aby wyzwolić migawke z pilota. Potem należy z powrotem ustawić na WYŁ.

 

Pozdrowienia,

profile.country.pl_PL.title
FernandoXP
Poszukiwacz

Duże dzięki, dokładnie o to chodziło!

Pozdrawiam