anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Darmowe łączenie filmów M2TS i MP4 oraz efekty przejść

andre49-----
Początkujący

Darmowe łączenie filmów M2TS i MP4 oraz efekty przejść

Witam :c37 szacowne Grono Użytkowników Soniaków, z filmami M2TS i MP4!
1) jak użytkownicy Sony DSC-HXV (i innych cyfraczków Sony) radzą sobie z darmowym łączeniem filmów M2TS i MP4 z tego aparatu i podobnych filmów z innych cyfraków Sony - ale bez konwertowania tych filmów (dekodowania, rekompresji)?
2) jak radzicie sobie z wstawianiem efektownych przejść do tych filmów, tj. połączonych filmów M2TS oraz połączonych MP4, dodawanie do nich np. plansz tytułowych itp. - ale bez konwertowania (dekodowania, rekompresji) tych filmów? Ja coś wynalazłem (mój mały "patent") i łączę te filmy skutecznie (naturalnie odrębnie każdy format i rozdzielczość), bez tracenia synchronizacji audio-video, przy czym potrafię dodawać efektowne przejścia w połączonym filmie M2TS 1920x1080 i 1440x1080 oraz w filmach MP4 1440x1080, 1280x720, 640x480, bez konwertowania, dekodowania, rekompresji tych filmów - co właśnie jest moją "myślą patentową" - co zajęło mi kilka dni wytężonych prac umysłowych...
3) zadziwiające jest to, że nie znalazłem w necie, pomimo 2 miesięcy (od lipca 2010) intensywnego "googlowania" i szperania po różnych forach dla "speców" filmowych (video) - ani jednego darmowego programu, działającego bezterminowo i bez ograniczeń - typu shareware, trial, demo itd - do łączenia filmów MP4 z tego aparatu i podobnych filmów z innych Soniaków (1440x1080, 1280x720, 640x480. Podobnie nie ma programu do wstawiania przejść do już połączonych filmów M2TS (połączonych programami free) lub MP4 (połączonych programami komercyjnymi - płatnymi), bez ich konwersji (dekodowania, rekompresji); przecież miliony fanów filmowania, przynajmniej od 2007 r., używają formatu MP4 12080x720 i 1440x1080 oraz 640x480 z kodekiem H.264 i dźwiękiem AAC.
Oczekuję odkrywczych postów i wymiany myśli. Mam od lipca DSC-HX5V i w zasadzie wszystko z niego już wycisnąłem, po intensywnych sesjach foto-video, z kilkoma aku w ręce i kartą SDHC 16GB. Pozdrawiam GG: 2017121 :c37

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
krzyszt.
Początkujący

Najlepszy program to http://www.instalki.pl/programy/downloa ... MuxeR.html
Nie konwertuje plików, a jedyni je łączy. Działa błyskawicznie
Pozdrawiam