anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Do ADMINA i piszących na temat HX-100v

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

Do ADMINA i piszących na temat HX-100v

Nie zakładajcie kolejnych, nowych wątków na temat HX100-V. Powstaje niepotrzebnie zamieszanie, przez co trzeba szukać informacji na temat tego aparatu w ( na razie ) w kilku nowych wątkach.

Do Admina: proszę połaczyć wszystkie wątki dot. HX-100V aparatu w jeden.

Myślę,że to dobry pomysł.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Uważasz, że to dobre wrzucić wszystko do jednego kotła?

Wybacz - takie rozwiązanie ma sens gdy wszyscy używali by umiejętnie opcji cytowania przy odpowiadaniu. Poza tym wątków o HX100 nie ma aż tak dużo jak to przedstawiasz.

Myślę, że połączenie tego nic dobrego nie wprowadzi.
Osoby, które założyły swoje wątki mogą mieć trudności z ich znalezieniem w przypadku połączenia wszystkiego w jeden.

Jedyne o co można apelować do użytkowników to prośba o precyzowanie problemu/zagadnienia w temacie, a nie nazywanie kolejnego wątku HX-100V

Pozdrawiam,

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):

Uważasz, że to dobre wrzucić wszystko do jednego kotła?

Wybacz - takie rozwiązanie ma sens gdy wszyscy używali by umiejętnie opcji cytowania przy odpowiadaniu. Poza tym wątków o HX100 nie ma aż tak dużo jak to przedstawiasz.

Myślę, że połączenie tego nic dobrego nie wprowadzi.
Osoby, które założyły swoje wątki mogą mieć trudności z ich znalezieniem w przypadku połączenia wszystkiego w jeden.

Jedyne o co można apelować do użytkowników to prośba o precyzowanie problemu/zagadnienia w temacie, a nie nazywanie kolejnego wątku HX-100V

Pozdrawiam,



Przedstawiłem tylko swoje zdanie. A co do ilości wątków o HX-100V ....nie trudno przewidzieć,że będzie ich coraz,coraz więcej. Alternatywny pomysł,aby dokładnie precyzować
zagadnienie w temacie jest w mojej ocenie dobrym rozwiązaniem. Kompromis ? ;) :c6