anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

do zrobienia zdjecia"przycisk"

marias52
Początkujący

do zrobienia zdjecia"przycisk"

Witam
proszę o pomoc w/w sprawie czy można gdzieś kupić taki "przycisk",czy trzeba oddać do serwisu ale pewnie to potrwałoby jakiś czas, a my jedziemy nad morze i w domu płacz,jestem totalnym laikiem w tej sprawie , ale moja córka uwielbia robić zdjęcia, dziewczynka ma Zespół Downa, bardzo dobrze robi zdjęcia natomiast nie pamięta jak mogło się stać że ten nieszczęsny przycisk zginał , nie wiem czy mógł sam wypaść .Aparat Sony DSC-H5,aparat ma 5 lat.
pozdrawiam Maria

4 ODPOW. 4
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Niestety w tym modelu dzieje się to dość często :c9 na szczęście serwis na ogół naprawia to bezpłatnie (jedyny koszt to przesłanie do serwisu). Niestety kilka dni to potrwa.
Aparat możesz oddać w najbliższym Centrum Sony albo skontaktować się bezpośrednie z serwisem SONTRONIC

terez-----
Początkujący

W moim przypadku było tak, że nie musiałem płacić nawet za przesyłkę, więc Mario oddaj aparat do Sony Centre i powinni Ci go naprawić za darmo :)

marias52
Początkujący

Bardzo dziękuje za pomoc w sprawie, moja córka Iza już się cieszy .
pozdrawiam Maria

oldguest
Początkujący

terez napisał(a):

W moim przypadku było tak, że nie musiałem płacić nawet za przesyłkę



Tak się dzieje jeśli się ma szczęście i przesyłka zostanie wysłana z jakaś reklamacją gwarancyjną "przy okazji".

W każdym razie nie można zagwarantować bezpłatnej naprawy ponieważ serwis stwierdza czy przycisk odpadł z winy wady fabrycznej ale mi się jeszcze nie zdarzyło żeby nie było naprawione na zasadzie "polityki dobrej woli" (czyli bezpłatna wymiana - jedynie koszt wysyłki 33-34zł).