anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

pomocy!!! t90

profile.country.pl_PL.title
biedrona123
Początkujący

pomocy!!! t90

Witam
Posiadam aparacik T90 i mam z nim taki mały kłopot, mianowicie nie mogę robić zdjęć z zoomem.

Oddałam aparacik na gwarancje i powiedziano mi iż był przastawiony na zoom inteligentny i wrócił spowrotem już niby przestawiony z możliwoscią robienia tego zoomu.

Po jakimś czasie problem się powtarza, więc wyciągam kartke z reklamacji i sprawdzam zoom inteligentny przestawiony, ale nie mogę nadal robić zbliżeń zarówno w filmach jak i fotach.

Czy może coś jeszcze być przestawione i dlatego zoom nie działa czy to raczej wina przycisku jak myślicie?

Resetowałam już do ust. fabrycznych ale to nic nie daje.

Dziękuje za rade

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
biedrona123
Początkujący

co wam przychodzi do głowy?

co może być jeszcze ewentualnie przestawione?

oldguest
Początkujący

Jeśli reset ustawień nie pomógł to tylko serwis może stwierdzić usterkę.

Zapraszam do najbliższego Sony Centre.

profile.country.pl_PL.title
biedrona123
Początkujący

Mam jeszcze pytanie dotyczące gwarancji.
Po ilu próbach naprawy sklep wymieni mi aparat na nowy?

To już jest drugi raz gdy oddaje go na ta samą usterkę do naprawy i wydaje mi się że on jakiś feralny jest.

Nie jest dużo używany, i raczej zadbany :) a mimo to już drugi raz to samo.
Do tej pory byłam zadowolona z produktw sony,ale teraz :(

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

biedrona123 napisał(a):

on jakiś feralny jest.

Wierzysz w zabobony? :c20

biedrona123 napisał(a):

Do tej pory byłam zadowolona z produktw sony,ale teraz :(

Pozwolisz, że zapytam - ile różnych produktów Sony używasz? Czy niezadowolenie z producenta opierasz tylko jednej sztuce wyrobu, który nie wiadomo, czy był poprzednio zepsuty, czy Ty popełniłas błąd w obsłudze?
Każde urządzenie ma prawo się zepsuć, tak samo najgorszy badziew składany w garażu może działać przez lata bezawaryjnie.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie, że sprzęt nie działa - mam nadzieję, że serwis naprawi usterkę i będziesz zadowolona :smileythumbsup:

Nic się nie martw! Będzie dobrze! :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
biedrona123
Początkujący

Mam telewizor, mp4 i kilka innych produktów tej firmy z których jestem bardzo zadowolona, ale ten aparat....

Trzy miesiące po zakupie pierwszy raz na gwarancje....dwa tygodnie poleżał w szafce wyciągam i znowu na gwarancje.... coś chyba nie tak?!

tym bardziej że są wakace i został zakupiony, aby uwiecznić piękne chwile, a on nawala!!!

każdy by się wkurzył:)

Pozdrawiam i dziekuje za cierpliwosć do mnie :P