anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-H10

profile.country.pl_PL.title
jurek12
Poszukiwacz

DSC-H10

Od ponad roku robię zdjęcia tym aparatem i niekiedy zdarza mi się robić zdjęcia zoomem.Zauważyłem,że przy max zoom fotki często wychodzą z prawej strony i lewej zamazane.Robię zdjęcia na statywie,samowyzwalaczem,aparat mam ustawiony na wielopunktowy,a on i tak po swojemu robi,tzn.ustawia punkty jakby nie widział po bokach.W starych aparatach było ustawianie na nieskończoność i zdjęcia były wyraźne na całym obszarze.Czy w tym aparacie da się ustawić tak by zdjęcie całe było wyraźne na max zoom?

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
jurek12
Poszukiwacz

12.12.2008

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

więc gwarancja była na rok

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
jurek12
Poszukiwacz

Dziękuję

profile.country.pl_PL.title
cypis-----
Początkujący

ale masz dwa lata jeśli chodzi o niezgodność towaru z umową i na to się powołaj rozmawiając ze sprzedawcą, a jak brak ci argumentów to napisz (korzystając z formularza na ich stronie) do urzędu ochrony konkurencji i konsumentów, odpiszą Ci co i jak. Powodzenia :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

#Cypis to nie jest takie proste. Powołanie się na niezgodność towaru musi być poparte odpowiednimi argumentami, a sytuacja musi podlegać pod ustawę. Nie jest to tak, że zawsze można z tego korzystać. Sam nie jestem prawnikiem, ale w przypadku reklamowania przeczytałbym odpowiednie zapisy w prawie konsumenta i ewentualnie zadzwonił do UOKiK po szczegóły.

profile.country.pl_PL.title
cypis-----
Początkujący

jeśli aparat ma wadę optyki to nie widzę problemu. Radziłem się w w/w urzędzie w innej sprawie i ich doradca stwierdził, że nawet niespełnione obietnice w reklamie produktu stanowią podstawę do skorzystania z tego uprawnienia.