anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DSC-H20 Problem ze zrzuceniem zdjęć.

Dovakhiin
Początkujący

DSC-H20 Problem ze zrzuceniem zdjęć.

Witam. Mam pewien problem, otóż : chcę zrzucić zdjęcia z mojego aparatu i jest pewien problem, mianowicie, po wejściu w urządzenie wyświetlają się ikony trzech folderów. DCIM, PSP (bo mam na tej karcie save'y) i jakiś trzeci. W folderze DCIM są zawsze zdjęcia, lecz nie da się wejść, gdyż nie są to normalne foldery, tylko skróty do tych folderów. Nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Zdjęcia na karcie normalnie są, lecz nie da się do nich dostać na komputerze. Błagam, pomóżcie.

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a w jaki sposób próbujesz ściągnąć te zdjęcia? Jak rozumiem przez kabelek, tak ?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Dovakhiin
Początkujący

Próbowałem zarówno przez kabel dołączony do pudełka, jak i wpinając kartę pamięci bezpośrednio do slotu w komputerze.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

sprawdź na karcie pamięci, czy masz ustawioną blokadę (usuwania zdjęć)
z reguły jest to taki mały bolec, podpisany "LOCK"

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Dovakhiin
Początkujący

Nawet nie mam czegoś takiego na karcie pamięci

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Czy przed pierwszym użyciem formatowałeś kartę w aparacie?

Dovakhiin
Początkujący

Nie. I nigdy nie miałem z tym problemów. Bez żadnej przeszkody zrzucałem zdjęcia, a tu nagle trach ! Nie mam pojęcia, dlaczego mam skróty zamiast prawdziwych folderów.

spolDon1fhkbr
Początkujący

Rozumiem, że aparat "widzi" zdjęcia, a z poziomu komputera ich nie ma?

Wklej jakiegoś screna z tego co widzisz na karcie. A druga rzecz sprawdź czy foldery nie są ukryte w opcjach folderów.

Dovakhiin
Początkujący

Dokładnie tak, ale nie tyle, że z poziomu komputera ich nie ma, tylko po prostu są skróty do prawidłowych folderów, zamiast tych prawdziwych.

spolDon1fhkbr
Początkujący

No niezłe

A jak klikasz w ten skrót to gdzie prowadzi?

Próbowałeś Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> Pokaż ukryte pliki i foldery?