anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ekran w DSC-W330

Micz-----
Początkujący

Ekran w DSC-W330

Witam,

jestem posiadaczem Sony DSC-W330 i niedawno pojawił się pewien problem. Gdy włączam aparat wyświetla się napis "Cyber Shot" , wysuwa się obiektyw ale ekran gaśnie jakby nie był włączony. Pierwsze co przyszło mi na myśl to ,że bateria nie jest naładowana , lecz po naładowaniu jej do pełna sytuacja się powtórzyła. Po naciśnięciu spustu migawki aparat łapie ostrość i normalnie robi zdjęcia , nawet jak podłącze go do komputera zdjęcia są na karcie i wyświetlany jest napis ze urządzenie pracuje w trybie usb , ze czego wnioskuje ze matryca ekranu jest sprawna. Co może być przyczyną niedziałającego ekranu ? Coś popsuło się w środku ? Ekran wyłączony w sofcie w ustawieniach ?

pozdrawiam
Jacek

2 ODPOW. 2
Micz-----
Początkujący

Widzę że możliwości specjalistów kończą się na problemach z włączeniem.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Micz napisał(a):

Widzę że możliwości specjalistów kończą się na problemach z włączeniem.


Musisz mieć świadomość, że jest to forum użytkowników sprzętu sony i nie można od typowego użytkownika wymagać by posiadał wiedzę serwisanta. Myślę, że nawet serwisanci bez oględzin nie byliby w stanie prorokować na podstawie opisu z posta. Dlatego polecam wysyłkę aparatu do stacji serwisowej. Możesz skorzystać z usługi door to door. Taką usługę zamawia się poprzez stronę: http://www.sony.pl/support/pl/repair

Wiem, że wolałbyś dostać rozwiązanie problemu przez forum lub chociaż diagnozę, ale ja nie znam nikogo na forum, kto mógłby to zrobić. Tym bardziej bez możliwości organoleptycznego sprawdzenia aparatu.


Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu aparatu :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer