anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HX200V nieustające problemy

profile.country.PL.title
BartekSierpc
Nowicjusz

HX200V nieustające problemy

Witam, mam aparat DCS hx200v. Trapią go nieustające problemy. Najpierw nie czytał żadnej karty ( SD jak i tej mniejszej Sony) ok oddałem na serwis wymienili czytnik kart, wszystko działało ok ale po 3 dniach nie mogę zrobić podglądu zdjęć, choć są zapisywane na karcie. Format karty, ok działa dwa dni po czym po wejściu w galerię aparat się nagminnie zawiesza. Reset totalny 2 dni dobrej pracy znów sie pojawiają krzaki.

Aparat był w 2 serwisach, ale jak to w serwisie, wszystko śmiga jak ta lala. 3 dni


Czy mam szansę na wymiane aparatu na sprzęt wolny od powyższych wad?

Bo wydaje mi się że nie po to płacę tyle $ żeby użerać się z pseudo miłymi sekretarkami w serwisach zamiast hasać po łące i robić zdjęcia :):):)


Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


Czy mam szansę na wymiane aparatu na sprzęt wolny od powyższych wad?

Bo wydaje mi się że nie po to płacę tyle $ żeby użerać się z pseudo miłymi sekretarkami w serwisach zamiast hasać po łące i robić zdjęcia :):):)


Pozdrawiam

Witaj,


W kwestii Twojego pytania - najlepiej udać się do sprzedawcy i z nim rozmawiać na temat wymiany/zamiany itp.


Ale moje pytanie dotyczy kart pamięci jakich używasz - napisz proszę jaka pojemność, jaka marka, szybkość itp.


Pozdrawiam,