anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HX20v Problem

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
leon1070
Poszukiwacz

HX20v Problem

Witam mam taki problem dzisiaj spadł mi aparat,aparat jest cały nie ma nawet ryski ale się nie włącza po otwarciu klapki z baterią i kartą pamięci świeci się dioda, wyciągnołem baterię na parę minut po włożeniu bateri do aparatu dalej nic jakaś rada? czy tylko serwis aparat nowy na gwarancji.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,


Jeśli aparat nie reaguje to niestety serwis.


Pozdrawiam,

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,


Jeśli aparat nie reaguje to niestety serwis.


Pozdrawiam,

profile.country.PL.title
leon1070
Poszukiwacz

Czyli dzwonię jutro do serwisu,ciekawe czy będzie szansa naprawy na gwarancji ? aparat nie ma żadnego uszkodzenie zewnętrzengo.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Często upadek nie powoduje zewnętrznych śladów (obudowy są coraz lepsze), ale wewnątrz aparatu robi się niefajnie i w serwisie potrafią to ocenić.


Rozumiem, że bez karty pamięci aparat również się nie włącza?

profile.country.PL.title
leon1070
Poszukiwacz

Po dokładnych ogledzinach w lewym dolnym rogu pękniecie ekranu,teraz już nie wiem czy opłaca się wysłać do serwisu koszt wysyłki plus koszty oględzin 49 zeta jak pani mówiła przez infolinię a później zrobią kosztorys naprawy czy może uda mi się sprzedać go takiego uszkodzonego:smileysad: a taki był fajny aparacik.

Lajam pisałeś wcześniej o HX50v wiesz jaka cena będzie tego aparatu i będzie możliwość robienia zdjęć w 3D?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ze specyfikacji HX50 nie wynika, aby była możliwość wykonywania zdjęć 3D.


Co do cen - już się pojawił w sklepach w cenie 1699 zł.


Moim zdaniem sprzedaż HX20 jako uszkodzonego przyniesie Ci niewiele pieniędzy. Nie wiadomo co poszło, być może to jakiś drobiazg...Naprawa na pewno wyniesie mniej niż nowy HX50.


Ja bym zaryzykował te 49 zł. Przynajmniej wiedziałbym na czym stoję.

profile.country.PL.title
leon1070
Poszukiwacz

Lajam przyjacielu testowałeś już HX50?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć Leon!

 

Mam go u siebie dzięki uprzejmości Sony Polska. Aparat jest fantastyczny. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - śmiało! :slight_smile:

 

Zmiany są na wielki plus! Pokrętło to korekcji ekspozycji bardzo ułatwia fotografowanie, WIFI umożliwia sterowanie aparatem ze smartfonu - fajny bajer, ale naprawdę dobrze to działa. 

 

Tak na próbkę - zoom ponad 30x (używam Clear Image Zoom)

 

hx50_1.jpg

profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Oj tak WIFI szczególnie pomocne 😉 Robisz fajne zdjecie i możesz w każdej chwili podesłać je na telefon i dalej w świat 😉

Dopiero zaczynam się bawić 🙂 Lajam świetna fota gołębiia podsyłam swojego 😉

FS.jpg

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Świetne zdjęcia! Naprawdę jestem pełna podziwu. Ktoś jeszcze fotografował gołębie? Może inne ptaki? Podzielcie się, proszę.