anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Następca DSC-H10

profile.country.pl_PL.title
vilverin
Początkujący

Następca DSC-H10

Dzień dobry,


po długich poszukiwaniach w google mam kompletny mętlik w głowie. Potrzebuję jednej konkretnej informacji - jaki dostępny aktualnie na rynku aparat można nazwać następcą DSC-H10?

Informacji o tej linii jest pełno, ale niestety nie mogę trafić na żaden konkret. Bardzo zależy mi na zakupie jak najbardziej podobnego aparatu.


Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc.


Pozdrawiam serdecznie,

Monika

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,


Wśród kompaktów obecnie dostępnych na rynku, aktualnie najbardziej zbliżonym do modelu DSC-H10 jest moim zdaniem Cyber-shot DCS-HX20V.


HX20V ma nowoczesną matrycę ExmorR, moduł GPS, funkcję panoramy, zdjęcia 3D, wiele znakomitych trybów tematycznych i autoustawień.


W stosunku do DSC-H10, ma również szerszy kąt widzenia, większy zakres zooma (20x vs. 10x), jest lżejszy, posiada gniazdo HDMI, nagrywa znakomitej jakości filmy video w rozdzielczości FullHD (nawet w trybie 50p!)


Zaletą DCS-H10 jest niewątpliwie optyka Zeissa, jednak HX20V posiada również bardzo dobrej jakości optykę sygnowaną oznaczeniem typ "G" (oznaczane są nim wysokiej jakości elementy optyczne w aparatach Sony).


Zapraszam do małej recencji na temat użytkowania aparatu Cyber-shot HX20V

https://www.sony.pl/discussions/message/1268153#1268153