anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Need help !!!

profile.country.pl_PL.title
kazan-----
Nowicjusz

Need help !!!

Need help !!!
Niecały miesiąc temu straciłem - DSC H7 :(
O lampo świeć nad jego procesorem :D

Poradzono mi żebym go wymieniał na HX1'ke bo to będzie najlepszy wybór na teraz (lustro dopiero po wakacjach).
Szczegółowo zapoznawałem się ze specyfikacją i byłem już pewny że go biorę ... ale jak go zobaczyłem "na żywo" to nie mogłem uwierzyć że to TEN.
Aparatów SONY nie wybiera się tylko ze względu na możliwości ale również ze względu na jakość wykonania oraz WYGLĄD. HX 1 wygląda jak jakaś plastikowa,świecąca zabawka ze lśniącą literką "G". Jeszcze ten plasticzek przy spuście??
Nawet nie będę go porównywał z jego "dzielnym pradziadkiem" H7'ką bo to by było kaleczenie dobrego imienia.

5 ODPOW. 5
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Nie bardzo rozumiem w czym możemy pomóc? Mamy Ci HX1 przemalować?Wystrugać nową obudowę? Aparat ma robić zdjęcia a nie stać na półce o ładnie wyglądać.

profile.country.pl_PL.title
kazan-----
Nowicjusz

Bardziej miałem nadzieje że może ktoś ogarnie mi jakąś inną SONke ... czytanie ze zrozumieniem ("ale RÓWNIEŻ ze względu na jakość wykonania oraz wygląd")
:D
Pzdr

kalistera
Początkujący

HX-1 miałam w ręku i nie jest tak źle jak piszesz, całkiem przyjemny aparat

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

kazan napisał(a):

HX 1 wygląda jak jakaś plastikowa,świecąca zabawka ze lśniącą literką "G". Jeszcze ten plasticzek przy spuście??
Nawet nie będę go porównywał z jego "dzielnym pradziadkiem" H7'ką bo to by było kaleczenie dobrego imienia.


Chyba oglądałeś inny aparat... 8-)

profile.country.pl_PL.title
bulgur
Początkujący

Ja mam HX1 i jestem zadowolona.
A z czego byś chciał obudowę, ze złota?