anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z baterią do Sony DSC-H20

szczepanabc
Początkujący

Problem z baterią do Sony DSC-H20

Witam właśnie zakupiłem aparat Sony DSC-H20. Wraz z nim dostałem baterię NP-BG1.
Przez kilka godzin ją ładowałem. Po włożeniu jej i włączeniu aparatu pojawia mi się informacja "for use with compatible battery only" po czym aparat się wyłącza.
Jest wstanie ktoś mi powiedzieć w czym jest w ogóle problem i co z tym fantem zrobić?

4 ODPOW. 4
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Czy to jest oryginalna bateria, która była dołączona do aparatu? Aparat kupiłeś nowy czy używka? Używałeś oryginalnej ładowarki dołączonej do aparatu? Po włożeniu do niej aku powinna się zapalić lampka, która gaśnie po naładowaniu.

szczepanabc
Początkujący

Oczywiście oryginalna. Była dołączona do aparatu. Dlatego takie moje zdziwienie.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Aparat jest nowy czy używany?
Jak nówka to podejdź do sklepu, niech Ci sprawdza inną baterię i jeśli będzie ok to niech ją wymienią.
Pytam o to czy aparat jest używany bo Klienci często gubią różne akcesoria i często cena nowych mocna ich zaskakuje. Kupują wtedy różne dziwne zamienniki w necie i pojawiają się problemy z kompatybilnością :c9

szczepanabc
Początkujący

Wszystko jest nowe. Kupione w sobotę. Aparat nowy, akumulator nowy. W salonie Sony powiedziano mi żebym sie przejechał do sklepu gdzie kupiłem aparat i tam mają obowiązek wymienić mi baterię.