anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

RX100 na liście największych innowacji 2012r. wg TIME

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

RX100 na liście największych innowacji 2012r. wg TIME

Aparat cybershot RX100 znalazł się na liście 50 najlepszych i największych innowacji w tym roku, listę tę przygotował TIME.

Źródło >>

Digital cameras have been getting smaller and more capable every year, but that trend took a huge leap forward in 2012 with the Sony RX100, which bridges the gap between point-and-shoots and pro-quality digital SLRs. Sony’s innovative design and 1-in. (2.5 cm) sensor allow the camera to take flawless photos even though it’s 20% slimmer than your average digital SLR—small enough to fit in your pocket.



Mniej więcej:
Co roku aparaty są mniejsze i lepsze, ale w 2012r., wraz z pojawieniem się RX100, wykonano spory krok naprzód. Wypełnia on lukę między prostymi aparatami, a profesjonalnymi lustrzankami. Innowacyjna konstrukcja oraz 1" matryca, pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęcia mimo, że jest 20% mniejszy od najmniejszych SLR, co pozwala na zmieszczenie go w kieszeni

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Tą innowacje miałem przyjemność używać na plenerze :thumbsup:

A nawet mi go trochę brakuje. Przydałby się :c20

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja przez zbieg okoliczności mogłem poużywać ten aparat troszkę m.in. podczas podróży do WWA i sprawdził się po stokroć! Mały, lekki, a przy tym taki pro. Tak! PRO. Bo RAWy, bo jasne szkiełko, bo dwa pierścienie i najważniejsze funkcje pod ręką, bo szybki, bo dobre zdjęcia i szybka reakcja.

Byłem sceptycznie do niego nastawiony. Ot kompakcik dla wybranych.
Szybko musiałem zweryfikować swoje zdanie, ale to było świetne uczucie, tak się pomylić i mieć zdziwko :slight_smile:
Nie jestem sprzętowcem, aparat ma mi pozwolić na zrobienie zdjęć i w ogóle mi w tym nie przeszkadzać. Nie wymagam fiuczerów, super jakości na iso miliard. Po prostu nie może mnie zawieść podczas używania. I taki był RX. Sporo zdjęć zrobiłem ot tak, na szybko, bo sytuacja nie pozwalała na nic innego, a RX mi ratował cztery litery. Bo szybko wysotrzył, bo trafił tam gdzie chcę, bo mogę sobie wycropować, bo balans bieli i korekcję EV mogę sobie poprawić, bo osoba fotografowana w ogóle nie zauważyła lub nie potraktowała mnie poważnie :c34

Jak mi się skończy sezon to obrobię i te foty, wtedy chętnie coś wrzucę do galerii właśnie z RX'a!

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer