anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY DSC-H10 lampa błyskowa nie działa

daniol9
Początkujący

SONY DSC-H10 lampa błyskowa nie działa

Witam

Posiadam aparat SONY DSC-H10 i wystąpił następujący problem ptaszek jak ja to nazywam (Lampa błyskowa która wyskakuje) w czasie robienia zdjęc otwiera sie kiedy potrzeba ale nie miga/błyska!!( słychać tylko takie byzknięcie jak by chciała mignąć ale nie miała siły ! Co może być przyczyną jaka może być cena naprawy takiego czegoś ?
Bardzo prosze o odpowiedź będe wdzięczny Z GÓRY DZIEKUJE!! Pozdrawiam!!

Zaznaczam odrazu aparat nie jest juz na gwarancji !

6 ODPOW. 6
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Czasem warto przeczytać inne posty :c49 Nie dziala lampa blyskowa - dość szybko można znaleźć odpowiedź.

daniol9
Początkujący

Czytałem to ale chyba jak jest zepsuty moduł to jakie sa objawy ?? bo u mnie lampka wyskakuje słychać takie bzyknięcie ale nie błyska =[

POMOCY!

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Sadamowi chodziło zapewne o to zdanie:Polecam kontakt z serwisem.


Przecież na odległość nawet serwisant CI nie powie co padło i w związku z tym ile będzie kosztować.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

daniol9 napisał(a):

bo u mnie lampka wyskakuje słychać takie bzyknięcie ale nie błyska =sadama 3 posty wyżej.

daniol9
Początkujący

Lajam napisał(a):

daniol9 napisał(a):

bo u mnie lampka wyskakuje słychać takie bzyknięcie ale nie błyska =sadama 3 posty wyżej.




A nie wiesz ile normalnie naprawa czegos takiego kosztuje ??

daniol9
Początkujący

ps. Mam jeszce jeden aparat i porównywałem odgłos przy robieniu zdjeć (byłsk lampy) to w tym sprawnym jest on dosc podobny takie jak gdyby przeskakiwanie iskry jakiejś i błysk :D a w tym zepsutym jest to podobne tylko że po tym lampa nie błyska