anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DSC-H10-lampa nie świeci

ziutula
Początkujący

Sony DSC-H10-lampa nie świeci

Nagle przestała działać lampa błyskowa w Sony DSC10...wszystko inne działa, lampa się podnosi ale nie świeci...w trakcie robienia zdjęć przy użyciu lampy, jak pstryknęłam to ze zdjęcia zrobiła się biała plama, następne choć lampa podniesiona i się ładuje to nie świeci, robi takie foto jak bez lampy..proszę o pomoc.. kupiony był ze 3 lata temu...okolice Gdyni i czy koszt naprawy nie przewyższy obecnej wartości tego modelu...

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

ziutula napisał(a):

Nagle przestała działać lampa błyskowa w Sony DSC10...wszystko inne działa, lampa się podnosi ale nie świeci...w trakcie robienia zdjęć przy użyciu lampy, jak pstryknęłam to ze zdjęcia zrobiła się biała plama, następne choć lampa podniesiona i się ładuje to nie świeci, robi takie foto jak bez lampy..proszę o pomoc.. kupiony był ze 3 lata temu...okolice Gdyni i czy koszt naprawy nie przewyższy obecnej wartości tego modelu...



No cóż, z opisu wynika, że chyba palnik lampy się skończył. Co do kosztów naprawy to nie mam pojęcia ale obecnie większość serwisów robi wycenę naprawy za free i dopiero po akceptacji kosztów przystępuje do naprawy więc oddając do serwisu dowiesz się jak sprawa wygląda.

spolDon1fhkbr
Początkujący

Do wymiany będzie cały moduł lampy z kondensatorami. Nie pamiętam teraz ile ale coś w granicach 200-350zł naprawa. Niekiedy się zdarza w H10. Proszę skontaktować się z serwisem Sontronic w Poznaniu.