anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DSC H50 - problem

diablik-----
Początkujący

Sony DSC H50 - problem

Hej, wszystkim forumowiczom:)

Posiadam wysłużony nieco aparat sony dsc-h50. Od jakiegoś czasu mam z nim problem, mianowicie nie można w nim ustawić daty oraz godziny. Nie byłoby to uciążliwe, gdyby nie fakt, że przy każdym uruchomieniu najpierw wyświetla się “ustaw datę i godzinę”. Oczywiście po ustawieniu nadal w aparacie mam 01.01.2008 oraz 00:00 i tak w koło Macieju przy każdym uruchomieniu. Jest to dosyć irytujące, bo aparat długo się włącza (ok.15 sekund) i bateria szybciej siada:| W tym momencie pojawia się moje pytanie czy warto to naprawiać? Może trzeba wgrać soft od nowa? Wymienić baterię pamięci wewnętrznej (ładowanie nie pomaga)? Czy ktoś “obcykany” orientuje się jak sprawa może wyglądać? Miał ktoś podobny problem ze swoim sony? W mojej okolicy nie ma żadnego serwisu foto, musiałabym jechać kilkadziesiąt kilometrów do większego miasta. W przypadku drogiej naprawy wolę dołożyć i kupić coś nowego (z H50 planowałam jeszcze sezon, może dwa).

1 ODPOWIEDŹ 1
spolDon1fhkbr
Początkujący

Skontaktuj się z serwisem sontronic. Można do nich wysłać kurierem (wytłumaczą co i jak).

http://www.sontronic.com.pl/