anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DSC-HX100V.

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

Sony DSC-HX100V.

Ponieważ,jak sądzę, model ten i stanie się bardzo popularny proponuję aby w tym wątku zamieszczać wypowiedzie dotyczące HX100V.

Tak na szybko kilka moich zdjęć w albumie Picasa ( vide: mój podpis ).
Aparat rewelacja. Zauważalny szybszy Autofokus i lepsza stabilizacjia niż w HX-1.

PS. Czy ktoś potrafi zrobić plik .pdf z instrukcji obsługi,która jest na płycie CD dołaczonej do aparatu ? Zawsze łatwiej byłoby coś znaleźć niż właczać komputer.
http://img810.imageshack.us/img810/3999/kwiatiwoda1.th.jpg

18 ODPOW. 18
Gienek322
Początkujący

Ernet napisał(a):


....PS. Czy ktoś potrafi zrobić plik .pdf z instrukcji obsługi,która jest na płycie CD dołaczonej do aparatu ? Zawsze łatwiej byłoby coś znaleźć niż właczać komputer.


Nie bardzo rozumię o co może chodzić ernet'owi.
Czy o posiadanie instrukcji do aparatu wydrukowaną na papierze, czy o to aby nie wkładać płytki CD w kieszeń komputera, jaka była dołączona w pudełku aparatu, aby sobie coś tam przeczytać w instrukcji.
Domyślam się, że raczej o to drugie.
A więc wystarczy po włożeniu płytki CD w napęd przejść na jej eksplorację, czyli obejrzenia na komuterze zawartości katalogów i plików na płycie. Tam trzeba odnaleźć plik pdf z instrukcją po polsku. Jest tych plików pdf najczęściej dużo, bo są porobione dla różnych języków. Z tego poziomu też można je otwierać i oglądać. No i po jego zaznaczeniu wziąć sobie go i odkopiować gdzieś na dysk komputera. Wtedy już ma się instrukcję do aparatu w komputerze, bez posługiwania się płytką CD jaka była w pudełku aparatu.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

W pudełku z aparatem jest książeczka będąca dość lakonicznym wprowadzeniem w obsługę aparatu. Domyślam się (nie zdążyłem sprawdzić dołączonej płytki, bo się wszystkie aparaty sprzedały), że na płytce jest bardziej obszerna instrukcja aparatu ale nie zapisana w formacie pdf tylko taka bardziej "interaktywna" - klikasz na hasło i przenosi Cię na kolejną stroną. Ostatnio przerabiałem coś podobnego z TV LX900.

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

Gienek322 napisał(a):

Ernet napisał(a):


....PS. Czy ktoś potrafi zrobić plik .pdf z instrukcji obsługi,która jest na płycie CD dołaczonej do aparatu ? Zawsze łatwiej byłoby coś znaleźć niż właczać komputer.


Nie bardzo rozumię o co może chodzić ernet'owi.
Czy o posiadanie instrukcji do aparatu wydrukowaną na papierze, czy o to aby nie wkładać płytki CD w kieszeń komputera, jaka była dołączona w pudełku aparatu, aby sobie coś tam przeczytać w instrukcji.
Domyślam się, że raczej o to drugie.
A więc wystarczy po włożeniu płytki CD w napęd przejść na jej eksplorację, czyli obejrzenia na komuterze zawartości katalogów i plików na płycie. Tam trzeba odnaleźć plik pdf z instrukcją po polsku. Jest tych plików pdf najczęściej dużo, bo są porobione dla różnych języków. Z tego poziomu też można je otwierać i oglądać. No i po jego zaznaczeniu wziąć sobie go i odkopiować gdzieś na dysk komputera. Wtedy już ma się instrukcję do aparatu w komputerze, bez posługiwania się płytką CD jaka była w pudełku aparatu.



Już precyzuję.. chodzi mi o to aby wydrukować Pełną Instrukcję na papierze. Nie występuje ona na płycie w formacie ".pdf".Niestety ta pełna instrukcja jest w kilkudziesięciu plikach z rozszerzeniem " .html " - i tu leży problem. Wydrukowanie- strona po stronie - okoła 250 stron byłoby bardzo uciążliwe i długotrwałe.
PS. W ".pdf" jest na stronie Sony dostępna nie instrukcja obsługoi, a raczej " opis aparatu ".

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Operację o jakiej mowa można wykonać (o ile dobrze się domyślam) za pomocą programu PDFCreator.

Pozdrawiam
cogito

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

cogito napisał(a):

Operację o jakiej mowa można wykonać (o ile dobrze się domyślam) za pomocą programu PDFCreator.

Pozdrawiam
cogito



Dziekuję za odpowiedź. Spróbuję.

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

cogito napisał(a):

Operację o jakiej mowa można wykonać (o ile dobrze się domyślam) za pomocą programu PDFCreator.

Pozdrawiam
cogito



Nie obsługuje plików w formacie " .html ".

profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

qstaa napisał(a):

Witam!
Po wielkich poszukiwaniach udało mi się przekonwertować polską instrukcje na pdf :c44
Wszystkie odnośniki działają jak w wersji html, 12,5Mb, 291 stron.
Miłej konsumpcji :)
http://www.mediafire.com/?r2p6atcm5c51hgm
Pozdrawiam MK



Wielkie dzięki MK. Pełen szcunek ! Perfekcyjnie zrobione . Dokładnie to, co miałem na myśli. Oddałeś wspaniałą przysługę użytkownikom HX-100V. Na pewno kosztowało to sporo pracy.
Rozumiem, że każdy, kto z tej instrukcji skorzysta podziekuje Tobie w tym miejscu.

asindzia
Początkujący

Ale super, dziekuje bardzo. Ja przy zakupie aparatu nie dostałam nawet płytki, intrukcje mam tylko na samym aparacie!. Nie za bardzo to zostało przemyślane.
Dzięki wielkie.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

asindzia napisał(a):

Ale super, dziekuje bardzo. Ja przy zakupie aparatu nie dostałam nawet płytki, intrukcje mam tylko na samym aparacie!. Nie za bardzo to zostało przemyślane.
Dzięki wielkie.


dziwne to co piszesz.....a gdzie kupiłaś aparat?
Ponieważ za instrukcję odpowiedzialny jest sprzedawca.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer