anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TX7 nie jest kompatybilny ze stacją PARTY SHOT

jaguar81-----
Początkujący

TX7 nie jest kompatybilny ze stacją PARTY SHOT

Witam forumowiczów

Chciałbym prosić o pomoc i radę.Jak w temacie Sony TX7 nie jest kompatybilny ze stacją Party-Shot IPT-DS1.Zwróciłem się z zapytaniem do firmy o rozwiązanie mojego problemu.Dostałem odpowiedź o przesłanie numeru seryjnego aparatu co też uczyniłem.Od ponad dwóch tygodni czekam na reakcję obsługi klienta, której brak.Poniżej przedstawiam historię mojej korespondencji gdzie jest wyjaśnione na czym dokładnie polega problem.



29 marca 2010

Witam

Chciałbym zwrócić uwagę na nieprawdziwe informacje dotyczące produktów
firmy SONY zamieszczane na oficjalnych stronach firmy.

Jakiś czas temu zakupiłem aparat Sony TX7.W zeszłym
tygodniu nabyłem stację Sony Party-shot IPT-DS1.Te dwa produkty nie są ze sobą
kompatybilne.Chciałem podkreślić, że taką informację otrzymałem od
serwisu Sony(Łódź ul.Karskiego), niestety po nabyciu obu urządzeń.Wybór
zakupionych produktów podyktowany był możliwością ich
współdziałania.Informacja o pełnej kompatybilności widnieje na oficjanych stronach Sony,
zarówno polskich jak i zagranicznych.Jest to informacja nieprawdziwa.Zostałem
wprowadzony w błąd sugerując się informacją uzyskaną w moim przekonaniu
z pewnego źródła.Jestem zawiedziony i zaskoczony nierzetelnościa firmy
SONY, która do tej pory spełniała moje oczekiwania.Mam nadzieję, że firma
Sony ustosunkuje się w jakikolwiek sposób do mojego listu.

Z wyrazami szacunku

Krzysztof ........


odpowiedź od SONY 30.03.2010

Witam,

dziękujemy za kontakt z firmą Sony Poland.

W celu udzielenia Panu pomocy, bardzo proszę o przesłanie numeru seryjnego Pana modelu aparatu oraz danych teleadresowych które ułatwią nam kontakt.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem,
Monika Wdowiak

Dział Obsługi Klienta Sony Poland

ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
0 801 500 500 lub 48 22 33 88 700

01.04.2010

Witam

Dziękuję za za odpowiedź.

Nr seryjny Sony TX7 1461359

Z wyrazami szacunku

Krzysztof .............

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

jaguar81 napisał(a):

TX7 nie jest kompatybilny ze stacją Party-Shot IPT-DS1


Interesujące...czekam na rozwój sytuacji

Bo widzisz...

http://www.youtube.com/watch?v=y8-oLr1HXBI

jakoś tutaj działa :c18

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Z tego co pamiętam to w pudełku z Partyshot jest dodatkowa przystawka umożliwiająca podłączenie TX7. Jutro sprawdzę jak to działa w salonie.

jaguar81-----
Początkujący

Rzeczywiście działa.fajny ten youtube.
hmmm proble polega na tym, że w salonie sony(serwis) byłem z MOIM part-shot(już zwrócony) i
Moim TX7.podkreślam.

miałem obie maszynki,stację już zwróciłem bo na co mi.

jaguar81-----
Początkujący

teraz napiszę coś co jest wg mnie dość istotne.

razem ze stacją party-shot dołączona była baza(już zamocowana) i dwie nakładki
odpowiednio to aparatu z serii T(poprzednik TX7) I bodajże z serii W.nie pamiętam bo instrukcję obsługi zwróciłem oczywiście razem ze stacją.

Do aparatu TX7, który zakupiłem w lutym dołączona była mała reklamówka(ala gazetka) z akcesoriami do aparatu.Tam jest zdjęcie stacji party shot i uwaga dwie bazy + 3 nakładki.
Wniosek party-shot oczywiście jest kompatybilne z TX7, ale zapewne dopiero ta stacja wyprodukowana w tym roku, czy raczej po wypuszczeniu na rynek aparatu TX7.marne to dla mnie pocieszenie bo ani dodatkowej bazy jak i nakładki nie można nigdzie dokupić.Tak powiedziano mi w serwisie sony, a obsługa klienta jak pisałem wyżej mnie olała.

Pozostaje mi najwyraźniej czekać aż w sprzedaży będą stacje party-shot z nowszej produkcji.
Sklep w którym kupiłem stację bez problemu ją przyjął.zapytałem czy oni jako sklep mogą zainterweniować z moim problemem.przecież i oni nie zarobili jak i ja nie jestem zadowolony.cóż.....odpowiedź była okraszona śmiechem.oni też są dla firmy sony małym żuczkiem.Sprzedawca pocieszył mnie, że sony wyciąga wnioski z takich wpadek.

Ja się pytam jak można mieć zaufanie do firmy, która pisze jedno a rzeczywistość jest inna?

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Witaj jaguar81.
Postaram się pomóc w wyjaśnieniu sprawy. Potrzebne mi będą Twoje dane. Odczytaj proszę prywatną wiadomość na forum.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Trochę to dziwne bo my mamy w salonie stację która dotarła do nas sporo przed pojawieniem się na rynku TX7 i w standardzie wyposażona była w dwie bazy A i B oraz trzy nasadki a1, a2 i b1. Nasadka a1 pasuje do TX1, a2 do WX1 a b1 do TX7. Sprawdziłem i na pewno działa. Faktem jest, że dołączona instrukcja nie wspomina nic o aparacie TX7, no ale to nie dziwi bo drukowana była przed premierą aparatu.

jaguar81-----
Początkujący

Najwidoczniej salon salonowi nie równy.

Zadzwoniłem do sony,wysłali mnie do salonu-serwisu, a tam nic nie poradzili.
Cieszę się, że moje przypuszczenia okazały się prawdziwe.Niestety nie każdy sklep jest na tyle przyjazny klientowi , że na jego prośbę otworzy zarówno aparat jak i stację i sprawdzi czy pasuję.Kompatybilność potwierdzą mi sprawdzając na stronie producenta.Tak zrobili,tak ja zrobiłem, a rzeczywistość okazała się inna.

Po prostu brakowało w moim zestawie jednej bazy i nakładki.

EDIT Lajam:
Łącznie postów. Proszę nie pisać jeden pod drugim tylko korzystać z opcji "zmień" jeśli chcesz coś dodać do wypowiedzi ;)

jaguar81-----
Początkujący

Przepraszam, że tutaj, ale odpisałem do kolegi RASTX na priv. ale nie pokazuje mi wiadomości jako wysłaną.Proszę o potwierdzenie.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jeśli twoja wiadomość widnieje jako "Do wysłania", oznacza to że RASTX jeszcze jej nie odczytał. Cierpliwości, na pewno zrobi to wkrótce.