anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TX7 nie jest kompatybilny ze stacją PARTY SHOT

jaguar81-----
Początkujący

TX7 nie jest kompatybilny ze stacją PARTY SHOT

Witam forumowiczów

Chciałbym prosić o pomoc i radę.Jak w temacie Sony TX7 nie jest kompatybilny ze stacją Party-Shot IPT-DS1.Zwróciłem się z zapytaniem do firmy o rozwiązanie mojego problemu.Dostałem odpowiedź o przesłanie numeru seryjnego aparatu co też uczyniłem.Od ponad dwóch tygodni czekam na reakcję obsługi klienta, której brak.Poniżej przedstawiam historię mojej korespondencji gdzie jest wyjaśnione na czym dokładnie polega problem.



29 marca 2010

Witam

Chciałbym zwrócić uwagę na nieprawdziwe informacje dotyczące produktów
firmy SONY zamieszczane na oficjalnych stronach firmy.

Jakiś czas temu zakupiłem aparat Sony TX7.W zeszłym
tygodniu nabyłem stację Sony Party-shot IPT-DS1.Te dwa produkty nie są ze sobą
kompatybilne.Chciałem podkreślić, że taką informację otrzymałem od
serwisu Sony(Łódź ul.Karskiego), niestety po nabyciu obu urządzeń.Wybór
zakupionych produktów podyktowany był możliwością ich
współdziałania.Informacja o pełnej kompatybilności widnieje na oficjanych stronach Sony,
zarówno polskich jak i zagranicznych.Jest to informacja nieprawdziwa.Zostałem
wprowadzony w błąd sugerując się informacją uzyskaną w moim przekonaniu
z pewnego źródła.Jestem zawiedziony i zaskoczony nierzetelnościa firmy
SONY, która do tej pory spełniała moje oczekiwania.Mam nadzieję, że firma
Sony ustosunkuje się w jakikolwiek sposób do mojego listu.

Z wyrazami szacunku

Krzysztof ........


odpowiedź od SONY 30.03.2010

Witam,

dziękujemy za kontakt z firmą Sony Poland.

W celu udzielenia Panu pomocy, bardzo proszę o przesłanie numeru seryjnego Pana modelu aparatu oraz danych teleadresowych które ułatwią nam kontakt.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem,
Monika Wdowiak

Dział Obsługi Klienta Sony Poland

ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
0 801 500 500 lub 48 22 33 88 700

01.04.2010

Witam

Dziękuję za za odpowiedź.

Nr seryjny Sony TX7 1461359

Z wyrazami szacunku

Krzysztof .............

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

jaguar81 napisał(a):

Przepraszam, że tutaj, ale odpisałem do kolegi RASTX na priv. ale nie pokazuje mi wiadomości jako wysłaną.Proszę o potwierdzenie.


Prywatną wiadomość odczytałem. Dziękuje za dodatkowe informacje. Wyjaśnieniem sprawy zajmę się od poniedziałku.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
jaguar81-----
Początkujący

Witam drogich forumowiczów.

Nie chciałbym chwalić dnia przed zachodem słońca, ale sony odpowiedziało mi na mój list.
Poniżej treść.

Witam,

Panie Krzysztofie na wstępie chciałam bardzo przeprosić za tak długi okres oczekiwania,który był niezbędny aby rozwiązać problem Pana modelu aparatu, jednocześnie proszę o podanie adresu zamieszkania w celu przesłania dodatkowego akcesorium do DSC-TX7 umożliwiającego współpracę Sony Party-shot IPT-DS1 z aparatem.



W ramach przeprosin za długi czas oczekiwania proszę o przyjecię upominku, który zostanie przesłany do Pana wraz z w/w akcesorium.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o ponowny kontakt.

Z poważaniem,
Monika .............

Dział Obsługi Klienta Sony Poland

ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
0 801 500 500 lub 48 22 33 88 700

P.S.Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale tę wiadomość otrzymałem kilka dni po tym jak przedstawiłem mój problem na tutejszym forum.Oczywiście napiszę jak skończy się cała moja historia.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

To dobrze, że się wszystko wyjaśniło. Dostaniesz akcesorium i wszystko pięknie, tylko ty już nie masz Party Shot'a.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

jaguar81 napisał(a):

Oczywiście napiszę jak skończy się cała moja historia.


Tak na przyszłość - mam dużą prośbę - korespondencja jest adresowana do Ciebie i niekoniecznie musisz się nią z nami dzielić - to znaczy wklejać jej pełnej treści. Wystarczy, że opiszesz w jednym zdaniu o co i jak.

Pozdrawiam :smileythumbsup:

jaguar81-----
Początkujący

Witam

Jasne.będę pamiętał, żeby skrótowo opisywać.
No cóż party shot'a nie mam, ale nie zamierzam nic kupować dopóki w rączce nie będę miał nakładki i bazy.W ciągu tygodnia mam otrzymać paczkę.dam znać.

P.S.Bardzo dziękuję za pomoc

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Z informacji jakie uzyskałem wynika, że na opakowaniu stacji Party-Shot ( IPT-DS1 ) powinna być zamieszczona odpowiednia informacja, „ for DSC-TX1, WX1” lub „ for DSC-TX7, TX1, WX1” wskazująca o współpracy z konkretnymi modelami. Różnica polega wyłącznie na ilości adapterów, które są podstawą do zamocowania aparatu. Bardzo się cieszę, że sprawa została wyjaśniona.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
jaguar81-----
Początkujący

Witam

Dostałem brakujące częsci do stacji party-shot.Dodatkowo firma Sony przesłala mi upominek w ramach rekompensaty za problemy(torbę do laptopa).Powiem tak:nie spodziewałem się, że zostanę potraktowany jak klient.zamówiłem ponownie stację i mam nadzieję, że wszystko będzie już ok.Wielkie dziękuję za pomoc :c37