anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

bardzo bardzo bardzo amotorsko...

pati.ow
Początkujący

bardzo bardzo bardzo amotorsko...

Witam :)
Jestem zupełną amatorką jeśli chodzi o fotografię, nie mam nawet dobrego sprzętu, jednak lubię fotkować, tym co mam ( a na dzień dzisiejszy mam tylko.... tel. kom. z aparatem ) Wiem, że to żaden sprzęt, i dlatego chciałabym pokazać parę fotek nim zrobionych i proszę o radę, chciałabym sobie kupić jakąś może niedrogą lustrzankę, ale zupełnie się nie znam na tego typu aparatach, więc proszę o poradę, czy mogłabym nim robić jakieś fajne focie, czy mi to w ogóle wychodzi czy dać sobie z tym spokój, proszę o radę jakąkolwiek :) Pozdrawiam serdecznie :)

45 ODPOW. 45
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz


wiem, że kadr mi poszedł i krzywo jest


Zawsze można wyprostować ;) a poza tym zdjęcia bardzo mi się podobają biorąc pod uwagę sprzęt z jakiego korzystasz http://klubkm.pl/forum/images/smilies/super2.gif

Creatoor
Początkujący

Nie wiem z czego to wynika, ale w twoich zdjęciach jest coś co powoduje, że chce się obejrzeć. Jest tu wiele mankamentów technicznych, ale jakoś mnie to nie drażni. Nie mam pojęcia czy to świadomość tego w jaki sposób zostały zrobione... Naprawdę nie wiem.
Jedno jest pewne. Masz ogromny potencjał, który koniecznie trzeba uwolnić. Nie popadaj tylko w samozachwyt, bo do dobrych zdjęć jeszcze długa droga. Myślę jednak, że z odpowiednim narzędziem w ręku (oczywiście Alfa) + teoria, jest to możliwe.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

"ruinowe okno" mój faworyt z tej trójki ;)
a "tory" rzeczywiście lepiej by było wyprostować ;)

Pozdrawia Starosta :grin:
pati.ow
Początkujący

Dziękuję za konkretne i szczere komentarze i porady :) Tego oczekiwałam, bo właśnie dlatego odważyłam się i tu napisałam i wstawiłam te moje focie, bo chciałam poznać Waszą opinię, ponieważ zastanawiałam się i nadal zastanawiam w sumie, czy warto mi w to inwestować i uczyć się... ;) Bo zdaję sobie strawę, że samo lubienie robienia zdjęć to za mało, żeby coś dobrego wyszło... ;) Tylko tak trochę obawiam się, że jeśli bym sobie kupiła cosik lepszego, to czy podołam nowemu sprzętowi..... :( Ale mam nadzieję, że to nie byłoby aż takie trudne, tylko wymagałoby cierpliwości i samozaparcia :D No i stosowania się do instrukcji i porad profesjonalistów :) ;)
Jeszcze raz dziękuje za porady i wsparcie, nikt mi tak konkretnie jeszcze nie poradził :) Fajne te Wasze forum :D
Pozdrawiam serdecznie :)))

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Zgodnie z sugestią Creatoora :) przeniosłem do Luźnych rozmów.

Mam nadzieję, że nadal będziemy mogli obserwować Twoje prace, pati.ow

Pozdrawiam ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Lajam napisał(a):

Zgodnie z sugestią Creatoora :) przeniosłem do Luźnych rozmów.

Mam nadzieję, że nadal będziemy mogli obserwować Twoje prace, pati.ow

Pozdrawiam ;)


A ja mam nadzieję, że po zakupie alfy (zachęcam), a może wolisz dobry kompakt (polecam HX-1), pokażesz nam swoje foki we właściwej już Galerii.
I przyznam, że bedę czekał z niecierpliwością.
Powodzenia!

------------------------------
fotoamator
tereska_50
Początkujący

Ziomalko czemu nic ostatni nie wstawilas? :cry: ja bylam teraz w tym pieknym miescie i porobilam pare fotek ;) pozdrawiam

Creatoor napisał(a):

Tereska, nie gniewaj się Image

alez ja sie nie gniewam :smileyhappy:

pati.ow
Początkujący

Łooooo Matko..... Ale mnie tu nie było......... :P
A widzę, że niektórzy stęsknieni.....? :tongue_winking: ;>
To na pociechę może cosik wrzucę.... :) Nadal z mojego niezawodnego Samsunga :P Choć ostatnio bawiłam się pożyczonym od kumpeli Canonem Power Shot A 1000 IS :D Chciałam sprawdzić jak mi się będzie fotki robić czymś lepszym, żeby jak coś przy swoim plamy nie dać... :P Swojego jeszcze nie mam, ale powoli zaczynam na niego ciułać, bo jush będę miała skąd... Hehe.... ;) Jak zakupie na pewno dam znać a póki co mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie jak czasem Wam pośmiecę komórkowcowymi focikami??? .... :P Jak coś to mówcie, że nie chcecie... :tongue_winking:
Pozdrawiam :))))))))))

A tera fotki:
...takie z ostatnich, jakie robiłam (za dużo tego nie było ;P)

pati.ow
Początkujący

Aha..... teraz spojrzałam (jak już poszły), że zapomniałam ponumerować....... Sorrrki.... :tongue_winking: Następnym razem bd pamiętać :D

kamil1114
Początkujący

Aha..... teraz spojrzałam (jak już poszły), że zapomniałam ponumerować....... Sorrrki.... :tongue_winking: Następnym razem bd pamiętać :D




Możesz edytować posta i ponumerować zdjęcia ;)
Wątpię , żeby dużo osób oceniało , jak zdjęcia nie są ponumerowane. Taka rada na przyszłość :smileythumbsup: