anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

...chyba pomniejszone :)

argentyna_
Początkujący

...chyba pomniejszone :)

mam nadzieję, że udało mi się je pomniejszyć ;)

41 ODPOW. 41
argentyna_
Początkujący
Creatoor
Początkujący

Ślicznie witam.
Widzę, że była wieczorna sesja z garnkami 8-)
Za nim do zdjęć przejdę, mała prośba. Numerujesz co prawda zdjęcia, ale numery się pokrywają. Postaraj się zby były to kolejne pozycje. Co do wymiarów zdjęć. Dobrze by było by wymiar na szerokość nie przekraczał 800px. Wtedy zdjęcie zmieści się całe na ekranie monitora i łatwiej będzie ogladać.
A co do zjęć.
Sesja z garnkami - niestety straszny bałagan (nie w obejściu :slight_smile:
Co do słonecznika - też nie mam dobrych wieści. Cały czas umieszczasz centralnie obiekt. Pamiętasz co zrobiliśmy z żabką i muchą. Jeśli masz możliwość to rzuć okiem na to:
http://www.fotografuj.pl/Article/ABC_kompozycji_-_regula_trojpodzialu/id/60
a potem wrócimy do tematu.
Ukłony i pozdrawiam

argentyna_
Początkujący

Dzięki...oczywiście, że zerknę...Fotki niestety są stare...ale jak już mnie podszkolisz, kto wie...może zrobię coś fajnego.. :D

Creatoor
Początkujący

kto wie...może zrobię coś fajnego.. :D



Innej opcji nawet nie biorę pod uwagę!

argentyna_
Początkujący

czy któraś z tych nadaje się do zaakceptowania?? :D

Creatoor
Początkujący

Wszystkie nadają się do zaakceptowania :rolling_eyes: Muzułmanie mówią, że tylko Allah jest doskonały, dlatego w dywanach, które tkają robią celowo jakiś błąd.
A, tak na poważnie to 4-ka jest do przyjęcia. Naprawdę dobra 8-)
Oby tak dalej.

ci.nek
Początkujący

fotka 2 z garnkami to jakaś forma choinki :slight_smile:
tak jak poprzednik napisał straszny chaos na tych fotkach, bardzo ciężkie zdjęcia:)

Co do słoneczników to wystąpiły tam problemy z ostrością, jednak tu nie zgodzę się z Creatoor'em bo dla mnie sam słonecznik w kadrze z tłem ok 1/4 ma uzasadnienie i powinien być umieszczany centralnie, podobnie jest z księżycem w mocnym punkcje on zginie ;)
Ale w przypadku żaby i muchy centralnie jest źle ;)
Postudiuj o kompozycji i poćwicz z aparatem no i obowiązkowo pokaż rezultaty.

A z nowych fotek 4,5,7,8 najlepsze ;)

Creatoor
Początkujący

jednak tu nie zgodzę się z Creatoor'em bo dla mnie sam słonecznik w kadrze z tłem ok 1/4 ma uzasadnienie i powinien być umieszczany centralnie, podobnie jest z księżycem w mocnym punkcje on zginie ;)


I nie musisz. Złoty podział nie ja wymyśliłem, a księżyc nie zginie. Zobacz tutaj
Obraz wschód księżyca. Wszystko zależy od kompozycji.