anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Rutek, widzę że sobie jednak poradziłeś. Ładne sowy w Galerii - gdzie upolowałeś? :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Witajcie :slight_smile: Forum zamiera, to zadam pytanie: jakiś plener się może szykuje :D?

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Lajam poradziłem sobie jakoś (wcześniej usilnie próbowałemdodawać fotografie w starej galerii), a sowy upolowałem u siebie w pracy. Przelotem zagnieżdziły się na tydzień. Para z dwójką młodych. W dzień niestety nie do zlokalizowania. W nocy po ich krzyku można je było spokojnie wyśledzić, młode wysoko na dzewach ledwie widoczne, rodzice dość nisko ( pewn9ie polowały), mozna było łatwo podejść. Niestety polować przy mnie nie chciały :rolling_eyes:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

A szykuje, szykuje. Proszę

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Cena zaporowa oraz to, że ten plener to nie to samo (chyba), co plenery foto klubu?
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Oczywiście, że nie jest to plener fotoklubu. To raczej warsztaty. Zdaję sobię z tego sprawę.

To miał być taki trochę żart w stronę niecierpliwych. Widocznie nie wyszedł :slight_frown: (nie każdy umie robić żarty), obiecuję, że już nie będę.

profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

Rysiu z tą ceną zaporową to nie do końca. Ostatnio dostaję oferty z najkona i średnia cena za ten sam czas to 1600. O ofercie NG nawet nie wspomnę.:smileyshocked:

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Ja podejrzewam, że z tą ceną to raczej chodziło o cenę pleneru a nie warsztatów. Bo za plener to bardzo dużo, warsztaty, masz rację, cena w miarę porównywalna do innych warsztatów organizowanych przez innych.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Tymczasem o plenerze ani widu ani słychu - czy jak to się tam pisze...?

profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

To ja się tak na marginesie zapytam o plener śląski :wink: powoli zaczyna się jesień, piękna pora do fotografowania, np Beskidy takie albo coś :wink:

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany