anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
profile.country.PL.title
JagiS-----
Użytkownik

Szamię kisiel i mam trochę czasu dla siebie, stąd szrajbuje. Ja dość późno tutaj zawitałem, gdy już Wy dobrze się znaliście. I jakość budowa forum mnie nie odstrasza, chociaż stare wydawało się „lepsiejsze”, jakby bardziej swojskie. Zaglądam tutaj często, licząc, że coś nowego się pokaże, jakiś ciekawy wątek zostanie założony lub odświeżony istniejący. I rzeczywiście, mam wrażenie, że za „starego” więcej się działo. Pozdrawiam Was wszystkich.

[α77]
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

No mam nadzieje Tadziu że tak się stanie.

 

Cześć Piotrek ja też chętnie pogadam jeszcze kilka osób i może przestanie być tu nudno;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

I może nocne marki się znów pojawią? Dosiek, słyszysz nas? :thumbsup:

 

Nowe tematy? Hmm... A na jaki temat chciałbyś poczytać? Może coś się da zaradzić :wink:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

ja bym chętnie poczytał jakiś bezpośredni test a7 i a7r wiem jakie różnice są na papierze ale fajnie by było móc się przekonać jakie korzyści daje inna matryca w a7r względem a7 i o ile gorszy jest af w a7r :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

"Dosiek, słyszysz nas?"... 


:tongue:  No jacha, że słyszę!

Ja tu codziennie prawie zaglądam ale jak ktoś już zauważył - z samym sobą to tak ciężko trochę... Potem się ludziska dziwnie patrzą...

 

Też liczę, że się coś w końcu ruszy bo choć forma forum strasznie ciężkostrawna dla mnie to jednak towarzystwo przednie :slight_smile:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dosiek!

Ale się cieszę, żeś tu z nami! :laughing: Co u Ciebie? Trochę się martwiłem, jak przeczytałem, że platforma z ludźmi, z 200m komina spadła, ale miałem nadzieję, że to nie Twoja okolica...

Trzebaby w końcu, jakąś spotkaniową broszurę przeczytać, może nawet na fotki się wybrać?...

 

 

Spoiler
ja bym chętnie poczytał jakiś bezpośredni test a7 i a7r wiem jakie różnice są na papierze ale fajnie by było móc się przekonać jakie korzyści daje inna matryca w a7r względem a7 i o ile gorszy jest af w a7r

 

No, Paweł, tu mnie masz :worried: Niestety, póki co nie mam żadnej możliwości, żeby choć na dzień lub dwa dostać do ręki te cuda i cokolwiek o nich napisać... Tu trzeba się posiłkować opinią z opacznych, czy innych for.

Ale moge napisać o QX10, jeśli byłby ktoś chętny do poczytania o tym "nie nadającym się do niczego gadżecie", jak stwierdzili opaczni.

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Cześć Dosiek :slight_smile:

 

Tadziu z checia poczytam o QX10, a co do a7/7r to poczekam do forumowego testu jakoś nie przepadam za tabelkami wykresikami i fotografowaniem skrzynki pocztowej :wink:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Okolica nie moja i choć miałem szansę tam być to...  nie byłem szczęśliwie.  Przykra sprawa - mam relację bezpośrednio ze źródła i...  szkoda gadać. Ja dopiero się otrząsam po Eemshaven (NL) i nie byłem wyrywny w szukaniu ofert :slight_smile:

 

W broszurach zaległości mamy spore i trudno będzie je nadrobić ale nie ma przecież rzeczy/spraw niemożliwych :nauseated_face:   A fotki?..  Prawie zapomniałem jak to jest biegać z aparatem - muszę zaliczyć szybką dawkę przypominającą!

O "nie nadającym się do niczego gadżecie" chętnie poczytam :wink:

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Tadziu ja poproszę tylko o jakieś fotki artystyczne bez czerwonych skrzynek pocztowych :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dosiek, trochę daleko mamy do siebie, ale jak pogoda pozwoli to jest opcja by się spotkać, przypomnieć do czego służy ta czarna skrzyneczka i przy okazji broszurkę zaliczyć :wink:

Mnie ostatnimi czasy nie chce się samemu wychodzić z aparatem (starość, albo lenistwo), ale w towarzystwie innego niemarudzącego, że zdjęcia robię, chętnie się trochę wyżyję fotograficznie.

 

Jeśli chodzi o QX10, skoro taka wola ludu (niewielkiego co prawda, ale zawsze) to spróbuję coś naskrobać. W wolnej chwili.

 

Co do obsługi forum, polecam dział "Wskazówki" opracowany przez Agnieszkę. W przystępny sposób wyjaśnia tam nam, jak się tym tworem swobodnie posługiwać, bo że jest to nasze forum skonstruowane inaczej niż inne, co może się trochę dziwne wydawać, wszyscy widzą. Wskazówki Agnieszki na pewno wiele ułatwią, a w miarę używania forum, stanie się łatwiejsza w nim orientacja.

------------------------------
fotoamator