anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Świergotamy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Świergotamy?

Witam, nazywam się Krzysztof i od kilku godzin nie świergotałem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
1 408 ODPOW. 1 408
krzyzak72
Użytkownik

Moje ucho mówi mi ze przy wyłaczonej sa dwa mlaskniecia , przy włączonej jedno i duzo cichsze.. mlaskniecie..

profile.country.PL.title
Sebol.
Użytkownik


krzyzak72 napisali:

Moje ucho mówi mi ze przy wyłaczonej sa dwa mlaskniecia , przy włączonej jedno i duzo cichsze.. mlaskniecie..


Więc sprawa migawki chyba się wyjaśniła choć wydaje mi się że ogólnie trudno mówić o głośnej pracy A77.

 

Byłem przedwczoraj w sklepie zobaczyć i pomacać nowości. Muszę przyznać że RX10 i A7 robią wrażenie. Trudno się do czegoś przyczepić. Do pełni szczęścia (może inaczej) … do szczęścia brakowało mi możliwości zrobienia jakichś próbnych zdjęć  a do pełni szczęścia … możliwości zakupu tego sprzętu :slight_smile:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca


Sebol. napisali:
Byłem przedwczoraj w sklepie zobaczyć i pomacać nowości. Muszę przyznać że RX10 i A7 robią wrażenie. Trudno się do czegoś przyczepić. Do pełni szczęścia (może inaczej) … do szczęścia brakowało mi możliwości zrobienia jakichś próbnych zdjęć  a do pełni szczęścia … możliwości zakupu tego sprzętu :slight_smile:

A dlaczegóż nie mogłeś zrobić próbnego zdjęcia? Personel sklepu był niemiły, czy nie zabrałeś karty ze sobą?

Tak pytam, bo myślę w wolnej chwili podskoczyć do któregoś Sony Center i pomacać, oraz parę pstryków zrobić... To teraz jedyny sposób, żeby zapoznać się z nowościami i choć na niektóre pytania ludziom odpowiedzieć...  A ludziska pytają, bo przyzwyczajeni, że byłem "zawsze" na bieżąco.

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

Czy nowe, które zastąpiło poprzednie nowe. na nowo da nam ergię???

Mam postulat, pozwólcie się zestarzeć temu nowemu...

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Jarek, energię mamy. Ale nie ma ludzi no i nie wiadomo, na ile można sobie, że się tak wyrażę, pofolgować.

profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

O energię się nie boję, ale znowu chwila moment i trzeba się zalogować...
Forum bardziej się ukryło, coraz trudniej znaleźć się...

Trochę pokopy po kostkach co?
Ktoś może drgnie...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Kop, kop. Mam wrażenie, że po zmianach, które się nie podobały nikt nic nie pisał. Więc skoro nikt nic nie zgłasza to góra może uważać, że jest ok.
Zatem zachęcam by zawsze pisać co leży na sercu. Łatwiej wtedy o zmiany lub ich brak :wink:
____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kris, ale zmiany dopiero nastąpiły. Nie wiem, czy to, że nie mogę się odnaleźć spowodowane jest zmianą i kwestią przyzwyczajeń czy może nieodpowiadającej mi funkcjonalności forum. O zmianach można się wypowiadać gdy choć trochę pozna się wygląd i funkcjonowanie forum.

Ja jednak od samego początku narzekam (nie podoba mi się), że forum nie jest zrobione tak jak 99% znanych mi for i mam problem z poruszaniem się, pisaniem, cytowaniem, poprawianiem błędów itp. niedogodności. Ale rozumiem dlaczego tak jest i jakoś staram się funkcjonować w tej rzeczywistości. Więc narzekać nie będę, kopać nie będę tylko poczytam i w miarę możliwości poodpowiadam :wink:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Piotruso ja miałem na myśli zmiany od początku kiedy jesteśmy na nowej platformie :wink:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Ale przecież od długiego czasu (jeżeli nie od początku zmian) wiele osób pisało o nieodpowiadających jej zmianach. I temat ten co jakiś czas jest poruszany.