anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Oglądacie seriale?

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Oglądacie seriale?

Witajcie!
 
Czy jesteście miłośnikami serialowych historii? Jeżeli tak, to wolicie nowe seriale czy te nakręcone przed laty?
 
Przyznam się Wam, że ja bez końca mogę oglądać "Alternatywy 4". Nic nie poprawia mi nastroju tak błyskawicznie, jak ówczesne rozterki mieszkańców Ursynowa, pokazane w krzywym zwierciadle pana Barei.
 
Jeśli chodzi o nowsze propozycje serialowe, ostatnio oderwać się nie mogę od amerykańskiej "Teorii wielkiego podrywu". Cóż za mieszanka charakterów!
 
Jakie seriale lubicie oglądać najbardziej? Co chcielibyście polecić naszej Społeczności?
Tagi (2)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Ja, jako naczelny dinozaur fotograficznej spoleczności Sony, preferuję starsze seriale. Alternatywy 4 to oczywiście jeden z najlepszych seriali, obok tego bardzo lubię "07 zgłoś się", "Stawka większa niż życie" i "Janosik". Ze współczesnych seriali, które mi podpasowały to cała seria Oficera. Z zagranicznych preferuję "Allo, allo", "Alf" i "Kameleon". No i nie możemy zapomnieć o nieśmiertelnym "MacGyver".

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dziękuję Piotruso. "Stawki większej niż życie" nie oglądałam całe wieki! Trzeba nadrobić. Jest zadanie na weekend. Tobie mogę polecić rosyjski pięcioodcinkowy serial "Mesto vstrechi izmenit nelzya" ("Место встречи изменить нельзя"). Klasyka z Wysockim w roli głównej.

ola195
Nowicjusz

Też uwielbiam stare polskie seriale, szkoda że teraz już takich nie kręcą... Jednym z moich ulubionych jest "Wojna domowa", znam go praktycznie na pamięć. Z amerykańskich najbardziel lubię przyjaciół i Big Bang Theory oraz różne medyczne: House, Ostry dyżur, Chirurdzy

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Uwielbiam komedie! Dzięki Olu za przypomnienie Wojny domowej", co za obsada : ) Również ze starszych, kocham Czterdziestolatka" - to klasyka polskiego aktorstwa komediowego! Z nowszych wygrywa krzywe zwierciadło Świat według Kiepskich". Z zagranicznych, jestem dozgonną fanką Czarnej Żmii" z Rowanem Atkinsonem w roli Blackaddera. A polską wersję scenariusza tego serialu uważam za mistrzostwo świata w tłumaczeniu! : )