anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

3D w 55W829B

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Luka1922
Poszukiwacz

3D w 55W829B

 

Witam serdecznie

czy ktoś z Sony mógłby udzielić informacji nt czy jest planowany update 3D w modelu 55W829b ponieważ jest reklamowany jako FULL HD (1920 x 1080 ), a ma połowiczne - budżetowe 3d - (1920 x 540 ). Prosiłbym o odpowiedź.

 

Pozdrawiam 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dzień dobry,

 

na chwilę obecną nie mamy informacji o planowanej aktualizacji 3D w tym modelu.

 

Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
esjotzet
Użytkownik

Trafna uwaga Szanowny Panie :wink: podłączam się do pytania :wink:
profile.country.PL.title
Luka1922
Poszukiwacz

Witam serdecznie,

 

Rozumiem , że jest okres przedświąteczny i w ogóle pracownicy firmy Sony mają "dużo Pracy" ale było by mi niezmierni miło jakby ktoś z Sony odpowiedział na pytanie w temacie :slight_smile:

 

Pozdrawiam

jedrus1
Poszukiwacz

Podłączam sie do pytania, tez chetnie bym uslyszal odpowiedz Sony.

esjotzet
Użytkownik

Na szybką odpowiedź zapewne nie ma co liczyć, ja od 14 grudnia czekam na odpowiedź na mail od sony i do tej pory cisza...

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dzień dobry,

 

na chwilę obecną nie mamy informacji o planowanej aktualizacji 3D w tym modelu.

 

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
Luka1922
Poszukiwacz

Bardzo dziękuję Pani za odpowiedź.

Jeżeli będzie Pani miała jakieś informację na temat update'u prosiłbym o podanie szczegółów na forum.

 

Pozdrawiam

Farmael
Poszukiwacz

jak sprawdzić 3D w modelu 55W829b ? czy 3D jest w  FULL HD (1920 x 1080 ) czy jest połowiczne (1920 x 540 )?

 

Farmael
Poszukiwacz

Jezeli uda mi się sprawdzić ten problem i potwierdzi się teza iż obraz w tym tv w 3D nie jest wyświetlany w rozdzielczości FHD skorzystam z przysługującego mi prawa i oddam telewizor z uwagi na fakt iż otrzymałam  towar niezgodny z umową. Przy jego zakupie brała przede wszytkim możliwość wyświetlania obrazu w 3D w rozdzielczości FHD - gdyby nie ten parametr zdecydowałabym sie na zakup TV u konkurencji tj LG. Uważam iz obecni na tym forum przedstawiciele firmy SONY nie powini bagatelizować sygnalizowanej nieprawidlowości przy wyświetlaniu obrazu w 3D w tym telewizorze ponieważ jest to podstawa jego zwrotu na podstawie niezgodności towaru z umową co moze oznaczac zwrot dużej ilości sprzedanych egemplarzy tego telewizora. Proszę o poważne potraktowanie tematu - jeżeli usterka wynika z wady oprogramowania prosze o jej usunięcie przez stosowna aktualizację

beniuasia
Użytkownik

ModeleTV z serii W805, W815, W828 i W829 z pasywnymi ekranami 3D nie obsługują FHD 3D oraz nie obsługują rozdzielczości 3D super. Te same modele ale z aktywnym panelem 3D obsługują rozdzielczość 3D super ale nie osługują FHD 3D. Czy TV ma panel pasywny czy aktywny zależy od rozmiaru TV. Tu macie tabelę:

http://www.sony.pl/electronics/telewizory/w800b-series/specifications

 

Natomiast TV z serii W805A, np. ja posiadam 55W805A, według specyfikacji posiadają panel pasywny i obsługują FHD 3D oraz rozdzielczość 3D super. Tu link do specyfikacji:

http://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-specs/KDL-55W805A/list

 

Jeżeli jest prawdą to co pisze Farmael i model z serii W805A nie wyświetla obrazu FHD 3D to ja także złożę reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową. TV kupiłem będąć przekonany, że obraz 3D jest wyświetlany w rozdzielczośći FHD 3D czyli 1920 x 1080. Także pracownicy sklepu Sony Centre zapewniali mnie, że Ten model wyświetla obraz 3D w FHD.

 

Bardzo proszę aby może Pani Karolina lub ktoś inny odpowiadający za forum odpowiedział nam w tej sprawie i jasno przedstawił stanowisko Firmy Sony jak jest naprawdę. Sprawa jest ważna dla mnie i zapewne dla innych użytkowników TV. Niedawno sprzedałem PS3 i kupiłem PS4 aby pograć w FHD 3D w grach, które dają możliwość wyboru trybu 3D a filmy jeżeli dają taką możliwość oglądam głównie w 3D.

 

Pozdrawiam