anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-48W605B

stojak123
Użytkownik

KDL-48W605B

WItam. Zakupiłem ten telewizor w grudniu. Do dnia dzisiejszego mam go dość. Nie psuje sie ale do smart tv to mu daleko. Na szczęście moi rodzice go biora a ja kupuje samsunga. Nie polecam. Wszystko tylko nie sony.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Każdy ma różne potrzeby. SmartTV w Sony jest takie a nie inne. Za to jakością obrazu nie pozostawia wiele do życzenia - zależy też to od modelu.

 

Najnowsze modele TV Sony z Androidem pozwolą na więcej.

 

Pozdrawiam

jsteen75
Poszukiwacz

 
stojak123
Użytkownik

Jeżeli piszesz że smart sony i smart samsung jest takie samo to chyba porównujesz 2 sony. Samsung to jest zupełnie coś innego.

jsteen75
Poszukiwacz

 
profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

Bez przesady z tą jakością obrazu - może kiedyś Sony było w tej dziedzinie faktycznie liderem, ale niestety od 2-3 lat inni producenci wcale pod tym wzgledem nie ustępują. Jeśli sie profesjonalnie skalibruje tv każdego producenta to różnicy pod tym wzgledem nie ma. Za to pod wzgledem smart tv - Sony idzie na dno, z każdym dniem, tygodniem a nawet miesiącem ilość aplikacji (przydatnych i użytecznych z naszego punktu widzenia) idzie na dno, BIV powoli znika a w SEN  pakuje sie nieużyteczny śmieć - nie wspomnę już o odtwarzaniu niektórych formatów video z pnedrive.