anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-55HX855 i WI-FI Premiumbox+

ROZWIĄZANE
andrzejmatuszewski
Poszukiwacz

KDL-55HX855 i WI-FI Premiumbox+

Witam, Pytanie do użytkowników TV KDL55HX855 i dekoderów WI-FI Premiumbox+, W moim telewizorze przestaje działać funkcja MENU , OPTIONS , ( dioda na tv mruga  w monecie przyciśnięcia przycisku). Po wyłączeniu dekodera zaczyna wszystko działać poprawnie.

I tu moje pytanie. Czy ma może ktoś taki zestaw i czy działa to tak jak u mnie , czy może wszystkie funkcje telewizora działają poprawnie w momencie kiedy włączony jest dekoder ?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Mi telewizor Ex500 wariował w połączeniu z odtwarzaczem HD Popcorn Hour.W kablu HDMI usunąłem z jednej strony igłą pin CEC i teraz wszystko jest OK.Przypuszczam że w waszych dekoderach też jest wina sterowania przez hdmi.
Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

andrzejmatuszewski
Poszukiwacz

Pinu CEC z kabla nie usuwałem . W opcjach  dekodera ( w opcjach telewizora zresztą też)jest możliwość rezygnacji ze sterowania HDMI CEC i tak też zrobiłem.

Teraz wszystko działa poprawnie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
p.lewinski
Poszukiwacz

U mnie w połączeniu z MediaBox+ to samo. 

andrzejmatuszewski
Poszukiwacz

A zgłaszałeś może problem do Sony bądź NC+? Mi NC+ powiedziało że pierwsze słyszą o takich problemach.
profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Mi telewizor Ex500 wariował w połączeniu z odtwarzaczem HD Popcorn Hour.W kablu HDMI usunąłem z jednej strony igłą pin CEC i teraz wszystko jest OK.Przypuszczam że w waszych dekoderach też jest wina sterowania przez hdmi.
Pozdrawiam
andrzejmatuszewski
Poszukiwacz

Spròbuje wieczorem usunąć pin CEC.Poinformuje o efektach.
andrzejmatuszewski
Poszukiwacz

Pinu CEC z kabla nie usuwałem . W opcjach  dekodera ( w opcjach telewizora zresztą też)jest możliwość rezygnacji ze sterowania HDMI CEC i tak też zrobiłem.

Teraz wszystko działa poprawnie.