anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka pytań o tv bravia KDL-42W706B

2851191
Poszukiwacz

Kilka pytań o tv bravia KDL-42W706B

Witam,

 

Jestem posiadaczem TV bravia KDL-42W706B i mam kilka pytań do użytkowników, umieszczę je w puntakch dla przejrzystości:

 

1. Aplikacja do przeglądania treści z USB, nazywa się to bodajże odtwarzacz multimedialny. Czy można w niej przełączyć się na widok katalogów - przyznam ze koszmarem dla mnie jest wyciaganie wszsytkich materiałów(np. filmy) obok siebie - szczegołnie przy dużym nośniku(np. 16GB). Być może jest jakaś alternatywa do otwarzania filmów/muzyki, która pozoli poruszać się po katalogach? (Dla zdjęc polecam ramkę cyfrową-tam można wybrac katalog)

 

2. Przeglądanie dużego dysku podłączonego po USB, w moim przypadku dysk(640GB) z tego ok. 60% to filmy.  Aplikacja otwarzacz multimedialny przerywa działanie - widać że jest tam za dużo mateirałów aby je zindeksować(chociaż tuż przed zamknięciem, widać że część filmów pojawia się na ekranie). Tutaj zapewne pomogłoby możliwość poruszania się po zawartości dysku (folderach) jednak nie widziałem aplikacja (poza ramką cyfrową) która pozwalałaby poruszaćsię w ten sposób

 

3. DLNA, a dokladnie napisy - czy jest w ogóle możliwe przesyłanie napisów po DLNA w tym modelu? Jeśli tak, to będę wdzięczny za informację jakie parametry musi spełniać plik z napisami oraz z jakiego serwera korzsytacie?

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam,

RS.

3 ODPOW. 3
wojciyo
Nowicjusz

Przyłącza się do pytania. Mnie też to bardzo irytuje.

wojciyo
Nowicjusz

Jednak chwilka poczytania instrukcji online pomogła :slight_smile: Trzeba w trybie przeglądania miniatur video/muzyka nacisnac Options na pilocie i przejsc na gore menu do opcji Widok z folderami.

kukor22
Poszukiwacz

Kurcze u mnie to nie za bardzo, w widoku miniatur filmow w ogóle nie działa guzik OPTIONS natomiast gdy dam wiecej to widze filmy, napisów nie, ale gdy kliknę OPTIONS pojawią się opcje Widok bez folderów i Widok miniatur/listy. Nic wiecej