anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sposób opakowania telewizora

ROZWIĄZANE
sandurski
Poszukiwacz

sposób opakowania telewizora

Dzień dobry,
Jaki jest sposób opakowania telewizora Sony? Model KDL 50W815B.
Przejdę do konkretów. W tym tygodniu w sklepie Saturn zakupiłem ww. telewizor. Wszystkie akcesoria były zapakowane oryginalnie i absolutnie nowe. Telewizor też wygląda na nowy, chociaż tutaj ciężko powiedzieć na 100%, wygląda na czysty i nie popalcowany
Karton był zaklejony taśmami o szerokości mniej więcej 5 cm. I tu się pojawia moja wątpliwość. Widziałem, że kartony od telewizorów Sony są zaklejane taśmą o szerokości 8cm, czy zawsze?
Na kartonie są też ślady po takiej szerokiej taśmie, która ,wygląda na to, była wcześniej na tym kartonie.
Zdaję sobie sprawę, że takie zastanawianie się nad taśmą na kartonie jest głupie ale próbuję w jakiś sposób ustalić czy tv jest nowy a boję się wchodzić w menu serwisowe.
W sumie jeżeli pracownicy sklepu chcieli ukryć fakt tego, że tv był na wystawie to czemu nie przykleili w miejsce tych szerokich taśm również szerokich żeby nie wzbudzać jakichkolwiek podejrzeń? 
Zastanowiła mnie jeszcze jedna rzecz, na oryginalnej dużej naklejce z nr seryjnym jest druga, mniejsza naklejka z nr seryjnym. Dlaczego?
Dodam, że oba nr seryjne są dokładnie takie same.
Z góry dziękuję za wyrozumiałość i ewentualną pomoc.
Pozdrawiam
S

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Pprodukty zapakowane oryginalnie są sprzętami nowymi. Jeśli byłby to produkt z ekspozycji (na co nie wskazuje opisany sposób zapakowania i taśma Sony) - sprzedawca informuje o takim fakcie.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Produkty oferowane w sklepach Saturn, zapakowane w oryginalne opakowania są produktami nowymi i nie wystawianymi na ekspozycje. Sklepy nie posiadają dostępu do naszej firmowej taśmy. Mniejsza naklejka serwisowa, także nie mogła zostać zmieniona lub naklejona w sklepie. 

Produkt jest oczywiście na gwarancji więc prosze się nie obawiać.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

sandurski
Poszukiwacz

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Ale czy to oznacza, że jeśli telewizor zakupiony w Saturnie posiada oryginalny karton gwarantuje to, że nie był na wystawie? Nie mógł trafić do kartonu właśnie z wystawy?

A idąc tym tropem czy oznacza to, że telewizory trafiające na wystawę są do sklepu dostarczane bez kartonu?

 

dziekuję za odpowiedzi i cierpliwość :slight_smile:

pozdrawiam

S.

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Pprodukty zapakowane oryginalnie są sprzętami nowymi. Jeśli byłby to produkt z ekspozycji (na co nie wskazuje opisany sposób zapakowania i taśma Sony) - sprzedawca informuje o takim fakcie.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska