anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Transmisje live na you tube

tomekpsk
Poszukiwacz

Transmisje live na you tube

witam. mam problem z włączaniem transmisji live na telewizorze sony bravia w585b. a dokładnie wogóle mi ich nie znajduje w you tube. sprawdzałem na komputerze dokładną nazwę przepisywałem na telewizor a i tak nie znalazło. nie da sie oglądać transmisji na tym modelu czy jakiś inny problem tu jest ?

12 ODPOW. 12
stojak123
Użytkownik

Podaj co wpisujesz sprawdze na swoim tv.

tomekpsk
Poszukiwacz

youtube.com/watch?v=qeEH-xzJ5dw    fakariu w helu na żywo / webcam

to jest przykladowy filmik ktory dzisiaj znalazlazlem i probowalem wlaczyc 

 

Obserwowanie przyrody nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy wejść na stronę, by dzięki bezpośredniej transmisji obrazu mieć podgląd na wydarzenia w fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu. I to wydarzenia wyjątkowe - narodziny fok. http://www.sledzfoki.pl/ ...
stojak123
Użytkownik

Wyskoczył monit : Mamy problemy techniczne" Nic z tego. Tv KDL-48W605B

tomekpsk
Poszukiwacz

czyli na to wychodzi że transmisji live nie da się oglądać na sony. kolega kupił sobie dzisiaj LG i sprawdzi czy u niego bedzie to chodziło. troszke dziwne żeby smart tv który ma wbudowanego you tuba nie odtwarzał transmisji wogóle.

tomekpsk
Poszukiwacz

tak samo w telefonie mogłem puszczać transmisje ale nie mogłem rzucać ich na tv.

stojak123
Użytkownik

Tak to juz jest. Trzeba się do tego przyzwyczaić. W sony nic nie jest takie oczywiste jak w tv innych firm. Raz działa jedno a raz drugie.

stojak123
Użytkownik

Możesz sprawdzicczy to u ciebie działa http://community.sony.pl/t5/telewizory/kdl-48w605b/td-p/1884909

tomekpsk
Poszukiwacz

no koledze też nie działa live. a jeszcze jedno pytanie nie w temacie. gdy chce podłączyc przez hdmi komputer z telewizorem zwalnia mi strasznie net. widać to nawet w filmach online. zeby szybko zbuforować musze wyłączyc hdmi. wina kabla to moze byc czy kompa ?

stojak123
Użytkownik

Tego jeszcze nie sprawdzałem. Ale daj mi czs do jutra rana to sprawdzę. No widzisz tak jak z tym tematem który ci podesłałem tak jest w całej europie a sony porazili mi żeby zresetowac router. Jeżeli masz jakiś problemy to pisz tutaj. Do puki ci nie padnie matryca nawet nie kontaktuj sie z nimi bo na wszystko jest tylko jesdna odpowiedź ROUTER. Hdmi sprawdze jutro.